foreverloops (1.0)
0 %

Tvorba audio-vizuálních kreací s převodovými koly

Ozubená kolečka převodů si umí představit každý, ale ne každý ví s nimi pracovat. Ve hře foreverloops si hráči vyzkouší, jaké je to zapojovat různě velké převody do sebe, přičemž budou pracovat i s audiem, aby zároveň přidali obrázky a vytvořili nápadité kreace.

Ve své podstatě je foreverloops velmi jednoduchou hrou na pochopení, která ale vyžaduje hodně času na to, aby byly výsledné produkty opravdu něčím zvláštní a hodné dalšího poslechu. Hra obsahuje stovky audio nahrávek a vzorků, které lze používat do jednotlivých ozubených koleček. Po celém jejich obvodu se dají vložit jednotlivé vzorky na místa, která si vyberete a složíte si tak vlastní beaty a hudbu. Přidat můžete různé druhy nástrojů - kytarové části, bicí a perkuse, klávesy apod.

Jednotlivé kolečka se dají zvětšovat či zmenšovat, stejně je možné zrychlit či zpomalit otáčení a vytvářet tak nekonečné kombinace zvuků. Navíc si k tomu přidáte i obrázky, které se budou zobrazovat v předem určených časových úsecích. Spojení koleček s audiem a vizuálními doplňky je povznášejícím zážitkem a vy si můžete přidat i vlastní hudbu z počítače. Nechybí ani podpora videí. Podporované audio formáty - mp3; .wav; .flac; .ogg; .aiff; .aif; .wma; .aac; .m4a. Podporované obrázkové formáty - bmp; .exif; .gif; .png; .jpg; .bpm. Podporované video formáty - mp4; .flv; .avi; .mov; .wmv; .mpeg; .mpg; .3gp; .ogv; .mkv; .webm.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vyhrajte se s audiem
  • Přidejte obrázky a videa
  • Namixujte správnou kombinaci
  • A složte atmosférické veledíla

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: foreverloops GmbH
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.foreverloops.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 784
Publikováno: 23.10.2018
Poslední aktualizace: 2018-10-22 12:19:38
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Simulátory | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - foreverloops

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru