Jurassic World Evolution (1.0)
100 %

Simulace DinoParku

Ve filmu Jurský svět jsme viděli, že život si vždy najde cestu, jak se vymanit zpod otěží a že lidé si nemohou dělat, co se jim zachce. Ne v případě dinosaurů, jejichž nedávno přivedly znovu k životu a po pár letech je začali geneticky modifikovat. Návštěvníci parků se tak staly více a více rozmazlenějšími, což vedlo k potřebě ukázat dinosaury, které svět ještě neviděl. Pokud toužíte po možnosti vést vlastní park, Jurassic World Evolution vám tento sen splní.

Park je postaven na pěti tropických ostrovech + sandboxový park, kde je možné dělat prakticky cokoliv. Navzdory vyššímu počtu lokalit jsou ale ostrovy většinou stejné a ničím se neliší - bujná vegetace, vysoké pohoří, řeky... V nich si můžete vystavět svůj park podle představ tak, aby těšil vás i návštěvníky zároveň. Jde tak o budovatelský simulátor, který poskytuje možnost postavit si vlastní zábavní centrum, vystavět laboratoře, ohradit dinosauři, spojit oblasti cestami atd.

Hlavní devizou hry jsou samozřejmě dinosauři. Celkově je ve hře 42 druhů: T-Rex, Velociraptor, Mosasaurus, Apatosaurus, Pteranodon, Brachiosaurus a mnoho dalších. Funguje to tak, že si musíte po ostrovech hledat fosílie, z nichž následně získáte genom dinosaurů a můžete se pokusit o jejich vzkříšení nebo o prodej fosílií. Dinosauři navíc můžete i kombinovat, pokud to tedy hra dovolí. Získávání nových druhů funguje systémem odemykání, kdy si hodíte kostkou a zjistíte, zda se vám podařilo získat nový druh. Po odemknutí už je navždy váš a můžete jej používat jako v klasické kampani, tak v sandbox světě. Modely zvířat jsou detailně zpracované, animace plynulé a realistické a celkově je vzhled dinosaurů asi to nejlepší, co v titulu najdete.

I přesto, že jde o budovatelský simulátor, tu ale není žádná možnost urychlit čas, což je v jiných, podobných herních titulech samozřejmostí. Připravte se tak na dlouhé hodiny grindování a méně záživných činností. Kromě řízení celého parku se můžete převést také na helikoptéře nebo v džípu a vychutnat si krásy prostředí. Jako správce celého zařízení dbáte na tři hlavní kategorie: bezpečnost, věda a zábavní průmysl. Všechny tři položky musí být v rovnováze, což nebude nejjednodušší a častokrát se stane, že se vědcům nepodaří vyvinout nový druh, na který jste utratili obrovské množství financí; dinosauři ujdou z ohrady a způsobí škody v parku; lidé se nebudou bavit na atrakcích apod.

Jurassic World Evolution hodnotí dva hlavní atributy, a to Dinosauří rating a Park rating. Finance hrají důležitou roli po celou herní doby, proto musíte dávat pozor na to, jakým směrem svůj park povedete. Zajímavou možností, jak se zabavit, je postavit proti sobě dvou vašich dinosaurů do klece, kde svedou souboj. Mějte ale na paměti, že do obou jste dali peníze a po smrti jedince není cesty k oživení. A nostalgický bonus? Jeff Goldblum je zpět jako vypravěč!

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel i5-2300 / AMD FX-4300
RAM: 8 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 1050 (Legacy GPU: GeForce GTX 660) / AMD Radeon 7850 (2GB)
HDD: 8 GB volného místa
Další: DX 11, Win 7 (SP1+) / 8.1/10 64bit

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Postavení vlastního parku
  • 42 druhů dinosaurů
  • Křížení druhů
  • Nádherné zpracování jedinců
  • 5 ostrovů + otevřený svět
  • Jeff Goldblum
  • Archeologie a výzkum

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Frontier Developments
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.jurassicworldevolution.com/en-GB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 1595
Publikováno: 12.06.2018
Poslední aktualizace: 2018-06-12 14:28:19
Zařazeno v kategoriích: Strategie | Steam hry | Simulátory | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 3 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Jurassic World Evolution

Doporučujeme

Nahoru