Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Edmodo (mobilní)

82 %

Profesionální vzdělávací sociální síť

Edmodo je mobilní aplikací, která umožňuje pohyb a práci na stejnojmenné sociální síti. Tato sociální sít, jejíž prostředí se nápadně podobá Facebooku, je zaměřena především pro komunikování mezi učiteli, žáky a rodiči. Může být teda využita například na základních, či středních školách. Co všechno tedy můžete od aplikace Edmodo očekávat? Učitelé mohou svým studentům zadávat úkoly, zapisovat známky, tvořit určité online testy a tak podobně. Žáci poté mohou prostřednictvím této sociální sítě odevzdávat úkoly, komunikovat se svými učiteli a kontrolovat si známky.

Učitelé dále mohou tvořit virtuální skupiny pro své třídy, nad kterými mají plnou moc. Mohou zde kontrolovat odevzdávání úkolů, vidí veškerou komunikaci mezi žáky a zadávají přístupová hesla svým studentům. Další možností ve skupině je utvoření pracovních týmů (podskupin) pro určité projekty a tak dále. Koncem školního roku může učitel tuto skupinu uzavřít, přičemž ji buď smaže, nebo celou archivuje.

Edmodo (mobilní)Vzhled aplikacePřehled žáků

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Bezpečnost
  • Sdílení souborů
  • Komunikace
  • Archivace
 

Verze

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Zdarma
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.edmodo.com/
Operační systém: Android, iOS, Windows Phone
Počet stažení: 947
Publikováno: 19.12.2013
Poslední aktualizace: 17.12.2013
Zařazeno v kategoriích: Sociální sítě (mobilní), Vzdělávání (mobilní)

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  8 f c 9 a a  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)