Curated (mobilní)
0 %

Nejaktuálnější a nejzajímavější informace z internetu

Novinkou v obchodě Google Play je dosud nevydané aplikace Curated zastávající roli sociální sítě. Svým obsahem a funkcemi spojuje uživatelů se stejnými zájmy a zaměřuje se na třídění sdíleného obsahu podle osobních preferencí.

Po instalaci přibližně 10 MB velkého balíčku se zobrazí možnost připojit se prostřednictvím stávajícího účtu na sociálních sítích Facebook, Twitter nebo prostřednictvím e-mailové adresy. Následně bude zobrazen niekoľkokrokový tutoriál, který uživatele provede základními vlastnostmi a možnostmi.

Každého osobní Nástěnka se skládá z příspěvků, které se podobají jejich zájmům. Nechtěné příspěvky od jiných uživatelů je možné odstranit a podobný obsah se již dále nebude zobrazovat. Nechybí ani možnost přidávat vlastní obsah a informovat druhých o dobré knize, novém seriálu či filmu, sdílet zajímavý odkaz nebo podcast apod.

Příspěvky, které se zobrazují na nástěnce, se dají přidat do oblíbených, zařadit do seznamu na později nebo komentovat. Hlavní prostředí se velmi podobá aplikaci Reddit, což určitě není na škodu. Curated je novou sociální sítí a jen čas ukáže, zda se dokáže uchytit a získat dostatečnou komunitu na to, aby měla obsahově stále co nabídnout.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Nová sociální síť
  • Vámi řízený obsah
  • Sdílení zajímavostí
  • Podrobný tutoriál
  • Podobné prostředí redditi

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Rockspin
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://curatedapp.co/
Operační systém: Android
Verze: Android
Počet stažení: 167
Publikováno: 23.03.2019
Poslední aktualizace: 2019-03-16 13:20:12
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Sociální sítě (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Curated (mobilní)

Doporučujeme

Nahoru