FIFA 20 (Demo)
100 %

Dlouhodobě nejoblíbenější fotbalová hra

Jako každý rok, i tentokrát je tu září a s ním spojené vydání nejočekávanější fotbalové hry současnosti - FIFA 20. Může se zdát, že takové časté vydávání her se sportovní tématikou se už nemá velmi kam posouvat, a častokrát to na dlouhou dobu platí, ale jsou to právě malé změny, které se v dlouhém časovém horizontu postupně přeměňují ve velké věci. Starý a častokrát trefný vtip "další drahé vydání stále stejné hry s aktualizovanými soupiskami" i v tomto případě platí tak na půl.

Pojďme ale rovnou k věci. Graficky si prakticky nevšimnete rozdíl mezi tímto a předešlým ročníkem FIFA 19. Minimálně na hrací ploše je neznatelný. Lepší je to s upravením hráčů a při bližších náhledech. Rovněž animace jsou opět o malý kousek blíže k věrohodnému výsledku, ale stále se na nich dá zabavit.

Co se týče hratelnosti, můžete si vyzkoušet tradiční režim Kariéry a nechybí ani online zápasy, tzv. FUT mód (FIFA Ultimate Team), který je nejoblíbenější součástí hry. Tentokrát přibyla i čerstvá novinka VOLTA Football - pouliční fotbal, který přidává nový rozměr hře, větší volnost a vy si tak můžete zkoušet všechny finty v novém prostředí.

Nechybí největší výběr licencovaných týmů, hráčů, stadionů, trenérů a značek celkově. Jako vždy, i nyní dostal míč potěšitelný upgrade a chová se jinak při dotyku s hráčem i ve vzduchu. Nejvýraznější změny postihly zahrávání standardních situací a pokutových kopů. Ty vývojáři prokopali úplně a vy si budete muset zvyknout na nové mechanismy zahrávání.

Bez osobitého upravení taktiky a strategie na zápas to rozhodně nejde. Tyto aspekty ale zůstaly prakticky nezměněny a jakoby se při nich zastavil čas. Na jedné straně je to fajn, že okamžitě najedete do zaběhnutých kolejí, ale zároveň by systému neuškodili maličké vylepšení. Jako další zajímavé novinky můžeme zmínit vylepšený systém bránění, dynamičtější souboje jeden na jednoho, přirozenější pohyb hráčů nebo dribling s míčem do stran. Tvářemi FIFA 2020 jsou Eden hazard pro Standard Edition, Virgil Van Dijk pro Champions Edition a Zinedine Zidane pro Ultimate Edition.

FIFA 20 DEMO je tak, jako po minulé roky, dostupná několik týdnů před oficiálním vydáním plné hry. Z původně slibovaných jedenácti týmů je ale k dispozici na začátku pouze šestice, konkrétně Real Madrid, Chelsea Londýn, FC Liverpool, Borussia Dortmund, Tottenham Hotspur a PSG (chybí původně oznámeno Atlético de Madrid, FC Bayern Mnichov, Juventus Turin, Manchester United, Manchester City. Zahrát se dají klasické zápasy se čtyřminutovými poločasy na šesti různých obtížnostech proti umělé inteligenci, případně hrát offline s kamarádem na dvou ovladačích nebo klávesnici. Součástí demoverze je i VOLTA. Před každým zápasem se dají zkoušet různé standardky nebo specifické situace.

Ke stažení a spuštění hry budete potřebovat herní platformu Origin

Stáhněte si oficiální mobilní aplikaci pro FUT tým FIFA 20 Companion.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Phenom II X4 965 / i3-2100 
RAM: 8 GB
GPU: Radeon HD 7850 / GeForce GTX 660 
HDD: 50 GB volného místa
Další: DX 11, Win 7, 8, 10 (64-bit)

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Opět o něco lepší hratelnost
  • Realističtější pohyb hráčů
  • Míč se zpráva věrohodnější
  • Vylepšená hra s míčem i bez ní
  • Grafika zůstala prakticky nezměněna
  • Režim street fotbalu - VOLTA
  • Liga mistrů
  • Množství licencí
  • FUT režim i tradiční Kariéra

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Electronic Arts Inc.
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.ea.com/cs-cz/games/fifa/fifa-20/features
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 8.1 /Win 10
Verze: Demo
Počet stažení: 3695
Publikováno: 24.09.2019
Poslední aktualizace: 2019-09-24 11:26:05
Zařazeno v kategoriích: Uplay hry | Simulátory | Origin hry | Multiplayerové hry | Dema her | Sportovní hry | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 10 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - FIFA 20

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny
Sledovat toto vlákno
Pokud chcete sledovat toto vlákno, musíte se přihlásit.

fifa-20: Nejde se připojit k online přátelákum

S kamarádem se nám nejde připojit k online přátelákum, vždycky nám to napíše spojení ztraceno. to samé se stane pří přátelácích v ultimate týmu. Nevíte někdo co s tím ?????

Rulf Sds 31.12.2019 Odpovědi (0) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru