Trials Rising (1.0)
0 %

Motokrosová sázka na jistotu

Přizpůsobení postav hrálo v sérii Trials vždy velkou roli a jinak to není ani v nejnovějším vydání Trials Rising od spolupráce Ubisoftu a vývojáře RedLynx. K dispozici tak je největší paleta přizpůsobitelných prvků (helmy, gate, bundy, trička, rukavice) spolu s editorem tratí, který dává hráčům příležitost vytvořit originální překážky. V ústraní nezůstaly ani doplňky k samotným motorkám, které se dají upravit vizuálně i technicky.

Trials Rising se odehrává na lokalitách po celém světě – Eiffelova věž, Pripjať, Yellowstonský národní park, pyramidy v Gíze, Mount Everest, Grand Canyon a další přinesou celkem více než 120 tratí s možností budoucího rozšíření od tvůrců i moderů​. Track Central je místo, kde jsou k dispozici všechny tratě napříč platformami (PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch) a je možné si mezi nimi libovolně vybírat. Hra je již tradičně v 2,5D zpracování a úkolem závodníků je dokončit trati v co nejlepších dobách, překonat všechny překážky, balancovat na hraně a skákat z plošiny na plošinu.

V přechodu hrou výrazně pomohou checkpointy, které hráčů vrátí na poslední uložené místo, aby nemuseli začínat úplně od začátku. Jezdit na motorce se dá v režimu Kariéry v rámci sólo kampaně, případně v asynchronním multiplayeru, kde jsou protivníci duchy. Lokální kooperativní režim je rovněž na místě a novinkou je možnost ovládat jednu motorku ve dvojici (kopec zábavy, hodně nezdaru).

I když je ve hře poměrně dost obsahu zdarma, mnoho novinek a předmětů lze odemknout pouze za herní měnu (strávíte spoustu času grindování) nebo za reálné peníze. Graficky nejde o žádný zázrak v zaběhnuté sérii, ale spíše o zaměření na hratelnost. Netřeba proto čekat velké věci od zpracování prostředí (krajinky jsou tu ale pěkné) ani motorek (neurazí ani neohromí). Větší pozornost byla věnována zpracování tutoriálu a realističnosti zvuků či přilnavosti motorek na povrch. Na hraní je třeba mít vytvořený Ubisoft účet.

V blízké budoucnosti jsou připraveny vydání rozšíření – Trials Rising Sixty Six se věnuje známé Route 66 a bude obsahovat tematické tratě i vybavení; Trials Rising Crash & Sunburn zavede hráče do peruánské džungle a Antarktidy; Samurai Item Pack a Stuntman Item Pack dodají jedinečné kosmetické vybavení.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core i5-2400, AMD FX-4100
RAM: 4 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti / AMD Radeon HD 7770
HDD: 23 GB volného místa
Další: DX 11, Win 7 (64-bit)

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Tratě po celém světě
  • Propracovaný tutoriál
  • 120+ tratí
  • Přizpůsobení postavy
  • Množství kosmetických úprav
  • Multiplayer má několik podů
  • Checkpointy
  • Četné DLC

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: RedLynx
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.ubisoft.com/en-us/game/trials-rising/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 625
Publikováno: 02.03.2019
Poslední aktualizace: 2019-03-02 20:09:45
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Multiplayerové hry | Akční hry | 3D hry | Sportovní hry | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Trials Rising

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

453211 přečteno

Pixwords nápověda 1. díl

869004 přečteno
Nahoru