Against the Storm (Epic Games Store)
0 %

Budovatelská roguelite strategie se survival prvky

Vžijete se do role Místokrále, vůdce, kterému Spálená královna svěřila úkol získat zpět nezkrocenou zemi a objevit starobylé poklady pro Tlející město, poslední pevnost před ničivou bouří, která zničila předchozí svět. Na rozdíl od typických survival budovatelských her, které se zaměřují na jedno město, vás Against the Storm vyzve k vybudování rozsáhlé a prosperující sítě osad obývaných různými fantasy rasami, z nichž každá má své jedinečné specializace a požadavky.

Divočina však skrývá řadu nebezpečí a neúprosné bouře hrozí zničením vaší populace. Pokud se vaše osady rozpadnou, expedice může skončit – ale ne hra. Against the Storm nabízí roguelitové budování míst, které vám umožní přenášet zdroje, vylepšení a znalosti získané z předchozích výprav, když se vydáte na nové cesty do nepředvídatelné divočiny.

V boji o přežití se k lidem a harpyím přidávají bobři a ještěři. Zohledněte jedinečné potřeby každé skupiny, od bydlení a gastronomických choutek až po preference v oblasti luxusu a rekreace. Vyrábějte pláště do deště, vařte pivo a pečte koláče, abyste pozvedli náladu tváří v tvář neúprosnému nepřátelství lesa.

Ponořte se do základní hratelnosti budovatelského města obohacené o roguelitovou hratelnost. Zakládejte nové osady a shromažďujte základní metaprogresivní zdroje pro vylepšení Doutnajícího města. Pravidelné Blightstorms představují pro osady hrozbu, zároveň však přetvářejí svět a vytvářejí nové možnosti růstu

Uprostřed stovek herních modifikátorů a pěti odlišných biomů představuje každá městská lokalita odlišné výzvy i pro toho nejvynalézavějšího místokrále. Přizpůsobte svou strategii měnícím se povětrnostním podmínkám a experimentujte se stavbami osad - kombinacemi stavebních plánů a výhod, které mohou podpořit prosperitu nebo vést k zániku. Kombinujte složky a využívejte dostupné zdroje. Nabídka obchodníků se každý rok mění a les ukrývá poklady, zdroje a dávné hrozby.

Položení základů nového města je vzrušujícím momentem v každé hře s budovatelským základem. Against the Storm poskytuje možnost neustále zakládat nové osady a zároveň udržovat interakci a obchod s již dříve založenými městy v neustále se rozšiřujícím světě.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Spravujte populaci vězničanů
  • V hlavních rolích zvířátka
  • Roguelite prvky
  • Budovatelská strategie
  • Příjemná, až rozkošná grafika
  • Propracovaný systém... všeho
  • Žádná hra nebude stejná

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Eremite Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://eremitegames.com/
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 10 /Win 11
Verze: Epic Games Store
Počet stažení: 367
Publikováno: 15.05.2024
Poslední aktualizace: 2023-12-25 16:33:48
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Multiplayerové hry | Epic Games hry | 3D hry | Strategie | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Against the Storm

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky
Nahoru