Temple Run (mobilní)
0 %

Hlavně se nezastavit

Pokud si na základě titulku myslíte, že půjde o aplikaci, která vám zlepší fyzickou kondici tím, že vás motivuje k běhu, tak jste na omylu. Jedná se o nesmírně návykovou hru, ve které na svých běžeckých dovednostech bude pracovat její hlavní hrdina. Ten však žádnou motivaci nepotřebuje, neboť má v patách vražedné bestie, které se s ním určitě mazlit nebudou.

Průzkum tajemných chrámů je sen každého archeologa. Ale žádný z nich se nepoučil z nebezpečných dobrodružství Indiana Jonese a jeho dalších kolegů. Neustále se vydávají do temných kobek, kde na ně čeká nejedno překvapen, které není vždy příjemné. Hlavní hrdina je sice nesmírně odvážný, ale jeho nepřipravenost se mu rozhodně nevyplatí. Nevzal si s sebou potřebné vybavení a průzkum provádí absolutně nevědecky. Touha po bohatství a historickém objevu jej pohltila natolik, že se rozhodl ukrást magickou modlu, kterou v útrobách chrámu nalezl. Tento akt však probudil místo k životu.

Při zběsilém útěku z chrámu narazíte na spoustu překážek a pastí. Těm se musíte všemožně vyhýbat. Budete proto hodně skákat a předvádět další akrobatické kousky. Abyste před hladovými monstry utekli, musíte mít hodně rychlé reflexy a schopnost okamžitého rozhodování.

Bohužel najít východ z chrámu je prakticky nemožné a vám nezbývá než běhat, dokud vás smrt nenastaví. Na své cestě budete sbírat zlaté mince, za které si můžete nakoupit vylepšení. Ty vám znatelně pomohou při dalším útěku. Na výběr máte ze 7 postav, které se budou proplétat chodbami tajemného chrámu, přičemž vždy objevíteněco nového.

Jde o velmi chytlavou hru, ve které je vašim úkolem doběhnout co nejdál. Bohužel se z chrámu nikdy nedostanete a každý běh tak končí smrtí. Naštěstí nezemřete vy, nýbrž hlavní hrdina, takže si můžete nadále užívat dlouhé hodiny zábavy.

Druhý díl této hry naleznete zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Zběsilý útěk z chrámu
  • Sbírání mincí
  • Nekončící zábava
  • Spousta zajímavých vylepšení

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Imangi Studios
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.imangistudios.com/
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 2053
Publikováno: 22.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-17 13:53:48
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Hry (mobilní) | Postřehové hry (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Temple Run (mobilní)

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru