Mujsoubor.cz

Command & Conquer: Red Alert 3

94 %

Třetí díl legendární strategie

Třetí díl skvělé strategie Command & Conquer: Red Alert přináší spoustu nových věcí, obrovské množství vylepšení a několik opravdu převratných změn. Pravděpodobně největší změnou je příchod třetí frakce do hry. Vedle klasických nepřátel Sovětského svazu a Spojenců se objevuje další mocný protivník. Je jím Císařství vycházejícího slunce (Japonsko). Každý ze zmíněných států disponuje typickými vlastnostmi, které byly signifikantní již od počátku série. Sovětský svaz disponuje levnými a výkonnými jednotkami a dále je zaměřen na výrobu těžké techniky. Oproti tomu Spojenci mají v zásobě drahé, ale technologicky vyspělé nástroje, které jsou určeny k přesným a účinným akcím. Poslední ze zmíněných pak na herní pole přivádí vrchol lidské technologie v podobě masivních robotů. Ty kombinují jak technologickou vyspělost a dokonalost, tak obrovskou ničivou sílu. Ovšem náklady na jejich výrobu rozhodně nejsou zanedbatelné.

Co se týče aspektů, které byly ve hře ponechány nebo vylepšeny, je třeba se zastavit u jednotek. RA byl vždy typický pro svoje speciální jednotky, které v mnohém převyšovaly ty obyčejné, levné a rychle-mrtvé pěšáky. Ve hře se na Tanju a další rozhodně nezapomnělo. Stejně tak na oblíbené kombinace několika různých jednotek dohromady. Vznikne tak speciální bojový stroj, který dle původního složení kombinuje přednosti obou rodičů. Případně se vyvine v úplně nový stroj.

Oproti ostatním realtime strategiím hrála v RA vždy velkou roli voda. Ve třetím díle však byl důraz na námořní bitvy a možnosti ještě zesílen a výsledkem je obojživelná hra. Velké množství jednotek disponuje obojživelnými schopnostmi a může tak plynule přecházet z vody na souši a nerušeně pokračovat v boji. A co více, na vodu je možné přenést celou základnu, vybudovat elektrárny a postavit opevnění. Ve strategických „vodách“ je něco takového naprosto nevídané a i díky těmto možnostem hra sklízí zasloužené hráčské ovace. Navíc se jí díky tomuto rozšíření herních působišť podařilo celou sérii přímo skvěle oživit.

Dalším obrovským pokrokem je změna enginu a grafického zpracování. Vzhledově se hra drží zavedeného stylu, který pouze moderně vylepšuje, což je známkou velkého významu, který je přikládán odkazu prvních dílů. Ovšem fyzikální engine byl kompletně změněn a hra se tak stala živoucím bojištěm. Zničitelné prostředí, víceúrovňová herní plocha a interakce jednotek s okolím, to vše dělá ze hry jedu z nejpovedenějších RTS svého druhu.

Uspějte v dalších dílech C&C série:

Command & Conquer (Gold Edition)
Command & Conquer: Tiberian Sun
Command & Conquer: Red Alert
Command & Conquer: Generals

 

Command & Conquer: Red Alert 3ÚtokZákladní obrazovka

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Vynikající vzhled
  • Množství jednotek
  • Tři frakce
  • Zničitelné prostředí
  • Obojživelnost jednotek i budov
  • Speciální jednotky
  • Úžasný příběh
 

Verze 3 - 1.957,94 M

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Demo
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.ea.com/command-and-conquer-red-alert-3
Velikost souboru: 1.957,94 M
Operační systém: Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit
Verze: 3
Počet stažení: 3472
Publikováno: 4.12.2012
Poslední aktualizace: 4.12.2012
Zařazeno v kategoriích: 3D hry, Dema her, Strategie

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  e 6 d 4 c 0  :
 
Vzkaz:

Recenze

 
 
 
Command & Conquer: Red Alert 3

Command & Conquer: Red Alert 3

ÚtokCommand & Conquer: Red Alert 3

Útok

Základní obrazovkaCommand & Conquer: Red Alert 3

Základní obrazovka

Mocná obranaCommand & Conquer: Red Alert 3

Mocná obrana

Vzdušný útokCommand & Conquer: Red Alert 3

Vzdušný útok

ZákladnaCommand & Conquer: Red Alert 3

Základna

NocCommand & Conquer: Red Alert 3

Noc

 

Položit otázku

Jméno:
Opište znaky opačně  e 3 5 f 9 0  :
 
Nadpis:
Text:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)