Total War: Warhammer (1.0)
0 %

Total War, jaký tady ještě nebyl

Herní série Total War je jednou z nejúspěšnějších, minimálně, co se týče strategií. V předchozích dílech se hráči podívali na ty nejvýznamnější etapy lidské rasy, přiblížili si středověk, dobyli daleké Japonsko, podívali se na Napoleonské období, okusili americký kontinent a takto bychom mohli pokračovat dál. Warhammer je ale jiný a nestaví na historických událostech, ale nabízí mix, jaký tu od TW ještě nebyl. Jde o spojení strategie a fantasy v takovém rozsahu, který hráčům dovoluje využít naplno potenciál a užít si každý jeden detail hry.

Už po avizování vydání hry byli všichni fanoušci v napětí a od hry prostě dostali vše, co chtěli. Tentokrát je k dispozici 5 herních tříd, které se maximálně liší způsobem života, boje, získávání surovin apod. To dává hře skvělé možnosti v taktizování a každá frakce tak nabízí jedinečný zážitek. Orkové jsou útoční a musí plenit, Kavalérie je mixem střelců a magie, Trpaslíci mají nejlepší dělostřelce ale málo jednotek nablízko, Vampýři jsou založení čistě na magii a Chaos je prostě o ničení všeho, kam jednotky dorazí.

Graficky jde o úchvatné dílo, které obsahuje klasickou kampaň i real-time bitvy. Single playerová kampaň je ale o cosi v pozadí oproti předchozím hrám, má menší mapu a nenabízí tolik prostoru na volný pohyb. Na druhou stranu je zde množství epických jednotek a největším tahounem je skvělé zapracování létajících jednotek. Jelikož jde o fantasy, jednotky jsou tak rozmanité, že z toho až padá čelist. Rovněž jsou ve hře i bossové, na kterých mohou hráči podnikat výpravy. Herně jde o náročný počin, který vyžaduje větší dávku úsilí, než předchozí TW hry.

Warhammer má k základnímu balíčku i rozšíření, které dotvářejí herní svět, fixují některé nedostatky a nabízejí ten nejlepší zážitek ze hry, jaký se jen od společností SEGA a Creative Assembly dá očekávat.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core 2 Duo 3.0Ghz/AMD Athlon ll X4 640 3.0Ghz
RAM: 3 GB
GPU: AMD Radeon HD 5770 1024MB/NVIDIA GTS 450 1024MB/Intel HD4000@720p
HDD: 35 GB volného místa
Další: podpora DirectX 11

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Náročná hratelnost
  • Důraz na různorodost frakcí
  • Krásná grafika
  • Klasicky skvělé soundtracky
  • Spojení fantasy a TW série
  • Ještě jednou pozor na náročnost, je to výzva

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: SEGA, Creative Assembley
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://warhammer.totalwar.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 1186
Publikováno: 08.07.2016
Poslední aktualizace: 2016-07-07 12:09:59
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Multiplayerové hry | 3D hry | Strategie | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Total War: Warhammer

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky
Nahoru