Totally Accurate Battle Simulator (0.1.4)
90 %

Povedený legračne zpracovaný simulátor soubojů, které vypadaly zaručeně jinak

Přibližně dva roky byl ve vývoji titul Totally Accurate Battle Simulator od tvůrců ze studia Landfall a konečně přišel čas, aby si hráči tuto zábavnou hru mohli vyzkoušet i sami. Ve své podstatě jde o velmi povedenou a zábavnou hru, kde se simulují ty nejnepravděpodobnější souboje napříč lidskou historií. Většina jednotek je situovaných do období pravěku, starověku a středověku, ale najdou se i vymyšlené a, svým způsobem, magické charaktery.

Totally Accurate Battle Simulator, zkráceně TABS, se v mnohém podobá velmi úspěšné hře Ultimate Epic Battle Simulator, a i zde si mohou hráči navolit, které jednotky proti sobě postaví. Je zajímavé sledovat desítku rozjetých mamutů proti hloupým vesničanům vybavených kameny nebo bitvu katapultů proti vikingským nájezdníkům. Rozmanitost postaviček je opravdu pestrá a hráči tak uvidí v akci již zmíněné vikingy s lodí nad hlavami, bojové mamuty, římské legionáře, pravěké lovce s oštěpy, Santu, lukostřelce, prostý lid oděný v kůře stromu ale také blesky šlehajícího poloboha.

Ve vtipném kontrastu s názvem je samotná hratelnost. Postavičky se chovají jako smyslů zbavené prázdné schránky života, které běží proti sobě a snaží se zasáhnout prvního nepřítele, na kterého narazí. V povedené grafice jde o magické kreace, které vykouzlí úsměv na tváři nejednomu hráči.

TABS je možné hrát v kampani, kde je momentálně něco přes 20 úkolů, které je třeba splnit. Znamená to, že hráči mají k dispozici omezený počet jednotek, které musí postavit proti předem danému rozestavení. Sami přitom musí přijít na to, jakým způsobem se dostanou dál. Další možností je sandboxový mód a neomezené mixování postaviček proti sobě. Pokud to utáhne počítač, proč si nepodívat souboj stovek těch nejnepravděpodobnějších válečníků, kteří by se proti sobě kdy postavili? Och, abychom nezapomněli. Vše se odehrává na krásně zpracovaných létajících ostrovech mezi budovami, v lese, na loukách i při mostech.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz / AMD FX-6300 @ 3.5 GHz
RAM: 8 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 670 / AMD R9 270
HDD: 3 GB volného místa
Další: DX 9.0c, Win 7 (64-bit)

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Humorem nabité souboje
  • Kampaň i sandboxové mód
  • Nejrůznější typy postaviček
  • Simulátor bojových jednotek
  • Šílená fyzika
  • Povedená grafika
  • Originální prostředí

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Landfall
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://landfall.se/
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 8.1 /Win 10
Verze: 0.1.4
Počet stažení: 314
Publikováno: 09.04.2019
Poslední aktualizace: 2019-04-09 21:28:41
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Simulátory | 3D hry | Strategie | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Totally Accurate Battle Simulator

Nahoru