Circle Empires (1.1.11)
0 %

Realtimová strategie v oblacích

Co se zpočátku jevilo jako bláznivý nápad přetavili vývojáři z Luminous do plnohodnotné realtime strategie, která má od srpna tohoto roku své místo na Steamu. Circle Empires staví na zajímavém nápadu vyvýšených plošinek nad mraky, kde žijí různé národy bojující o své území. Každý takový ostrov v oblacích představuje jednu část skládačky, o kterou svádějí tuhé boje orkové, nemrtví, obři ale i lidé.

Hráči si zvolí jednoho z 18 velitelů a rozšiřují své království jeden kruh za druhým. V malém městečku, které si od začátku staví a zlepšují, si mohou vytvářet různé druhy jednotek na blízko, na dálku, na koních nebo s dalekým dostřelem hořlavých bomb. Celkově je ve hře více než 150 příšer, jednotek, staveb a základních surovin. Některé oblasti ovládají velcí bossové a souboje si tak vyžádají mnoho obětí.

Na druhé straně ale zkušení velitelé vědí, že jednotky ostřílené bojem jsou schopnější v budoucích soubojích, což je případ i Circle Empires, protože zde vojáčci získávají zkušenosti z bitev. Svět je procedurálně generován a nikdy se nestane, že by hráči narazili na dvakrát stejné světy u sebe. Nechybí nepředvídatelné situace, kdy po objevení nových končin může dojít k absolutní devastaci hráčových jednotek pro nepozornost nebo obyčejnou nepřipravenost.

I přesto, že Circle Empires vypadá spíš jako online hra, která by měla být nabízena zdarma, má titul co nabídnout a určitě dokáže pobavit na několik hodin. Ať je to ale dostatečně mnoho na to, aby hráči do strategie investovali, je již na pováženou.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Procesní generované světy
  • Dětská grafika online strategií
  • Přes sto příšer, jednotek či staveb
  • Zajímavý nápad
  • Pohled shora
  • Výběr velitele
  • Jednotky získávají zkušenosti

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Luminous
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.iceberg-games.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.1.11
Počet stažení: 405
Publikováno: 09.10.2018
Poslední aktualizace: 2018-10-09 01:18:07
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Strategie | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Circle Empires

Doporučujeme

Nahoru