Ashampoo Burning Studio free (6.83)
0 %

Bezplatná verze oblíbeného vypalovacího programu

Bezplatná verze známého programu na vypalování CD a DVD a vytváření obrazů disku. Na rozdíl od placené verze chybí několik pokročilých funkcí pro tisk obalů a úpravu obrazů disku. I přesto se však stále jedná o aplikaci, která svými funkcemi postačí každému běžnému uživateli. Ashampoo Burning Studio si hravě poradí s CD, DVD i novějšími Blu-ray disky, na které lze vypálit jakákoliv data, filmy i hudbu. Kromě toho lze také vytvářet, ukládat a následně vypalovat image soubory. Ovládání programu je velmi přehledné a jednoduché a navíc plně lokalizováno do češtiny.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vypalování na CD, DVD a Blu-ray disky
  • Vytváření, ukládání a vypalování image souborů
  • Ripování hudebních CD
  • Jednoduché ovládání
  • Česká lokalizace

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Ashampoo, Inc.
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.ashampoo.com
Velikost souboru: 10,44 MB
Operační systém: Win 7 /Win Vista /Win XP /Win 2000
Verze: 6.83
Počet stažení: 15628
Publikováno: 24.01.2012
Poslední aktualizace: 2013-02-04 10:14:56
Zařazeno v kategoriích: Multimédia | Vypalování CD a DVD

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 1 krát

Diskuze

Pro přispívání do diskuze se musíte nejprve přihlásit. Prihlásit se

K této aplikaci jste již recenzi napsali.

Cacle

Cacle
Nepříhlásený užívatel

23.04.2019

0 %

plusCacle

plusCacle

Созданная нами знаменитая компания ГК ДСЗХ Сибай организует современным способом телеинспекциюинженерных систем, сетей хозяйственно-бытовой, сетей хозяйственно-бытовой, технических систем, ливневой канализации и так далее. Телеинспекция труб происходит видеокамерой, которая передвигается по трубе и подает вид на телевидеомонитор и одновременно выполняется видеозвукозапись изображения. Данная диагностика может определить эксплуатационное качество стенок и стыков труб, участки расположения изъянов, свищей и других недостатков, обнаружить засоры и посторонние предметы, несанкционированные врезки и т.д. Телеинспекция может быть использована и при приёме трубопроводов по окончании выполнения строительных работ, проведения ремонта. Хорошим положительным моментом устройства телеинспекции является ее мобильность, легкость доступа к трубопроводу, а ещё возможность получать изображение внутренних частей различных труб. Наша отечественная фирма ЗАО ОАУШК Донской действует на объектах как частных так и муниципальных предприятиях. Телеметрия скважин - <a href=https://akvasos.ru/>Очистка обсадной колонны от коррозионных отложений</a>

Poradna aplikace - Ashampoo Burning Studio free

Pro přispívání do poradny se musíte nejprve přihlásit.

Do poradny

ashampoo-burning-studio-free: Ashampoo a plný HDD

Ahoj. Mám vypalovací SW Ashampoo Burning Studio FREE. Chtěl jsem si vypálit hudbu z mých vlastních CD (řádně zakoupených) pro osobní použití. Po otevření programu jsem došel do fáze, kdy po výběru hudebních souborů dochází k jejich konverzi. Myslím, že po konverzi se mi zmenší volné místo na HDD. K tomu již vlastně došlo, ale nevím, kam se během konverze ukládají data, abych je mohl po vypálení hudby z PC smazat a získat tak větší místo na HDD. Poradíte mi?

Petr 9.7.2015 Odpovědi (1) Odpovědět
Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

217181 přečteno

Pixwords nápověda 2. díl

437045 přečteno
Nahoru