Burnout Paradise (1.0)
0 %

Skákejte, bourejte, ale hlavně vyhrávejte!

Vítejte v krásném městě Paradise City, kde narazíte na baseballový stadion, industriální čtvrť nebo přístav. Při jízdě se pak můžete kochat písčitými plážemi nebo skalistými horami, které obklopují velké jezero. Pokud budete mít vůbec čas se kochat. Celé město je volně otevřeno a tomu se přizpůsobují i závody.

V Burnout Paradise na vás čeká několik druhů disciplín, ve kterých budou zmačkané plechy a létající auta vzduchem na denním pořádku. V takedown režimu jde hlavně o přežití a sejmutí všech soupeřů, nejsou zde žádná omezení na trati, a tak je jen na vás, kudy pojedete. Další disciplína nese název s terčem na zádech a opravdu budete hlavní cíl, této adrenalinové honičky. Na patách máte stále přilepená tmavá auta, která jsou odhodlaná vás odstranit za každou cenu. S postupem hry je navíc umělá inteligence těchto soupeřů opravdu výborná.

Velice lákavým je pak režim kaskadérská jízda, kde se budete snažit nasbírat co nejvíce bodů, po celém městě, skákáním, driftováním, těsným předjížděním a podobně. V této disciplíně se vyplatí dobrá znalost celého města a hlavně plynulé navazování každého kousku, protože díky multiplikátoru můžete dělat skvělá komba. Samozřejmostí jsou i klasické závody, kde musíte pokořit start a cíl. Ovšem, jak už je zvykem, nejsou tu žádné hranice, tudíž můžete do cíle dojet jakoukoliv cestou. Měla by však být rychlejší než ta soupeřova. Závody jsou tu na každé křižovatce, a tak si stačí jen vybrat.

Poslední disciplínou je žhavá dráha. Zde je pro každé auto unikátní závod na čas, kde máte za úkol splnit časový limit mezi určenými body. Co se týče aut, tak na začátku máte jak jinak než tu největší šunku ve městě. Auta zde nekupujete a ani nijak dále neupravujete, pro někoho špatná zpráva. Vždy když si zlepšíte úroveň, dostanete i novou licenci a řidičák vám vymění za lepší. S tím tak přichází i nová a lepší auta na výběr, kterých tu je více než 70 a nechybí tu ani našlapané dvoustopé stroje. Po grafické stránce je to hra moc pěkná a v rozsáhlém městě se dá užít mnoho zábavy.

Toto demo je vlastně kompletně plná hra, která je omezena pouhou hodinou hraní.

 

Minimální požadavky:
Procesor: 2,8 GHz Intel Pentium 4 nebo lepší
Paměť RAM: 1 GB
Grafická karta: 128 MB s Pixel Shader 3.0
Místo na pevném disku: 8,16 GB

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Rozsáhlé město
  • Mnoho disciplín
  • Kaskadérské kousky
  • 75 aut a motorek
  • Pěkná grafika
  • Demo je časově omezená plná hra

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: EA, Criteriongames
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.criteriongames.com/burnout/paradise/
Velikost souboru: 3.138,22 M
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 1.0
Počet stažení: 7355
Publikováno: 25.07.2012
Poslední aktualizace: 2012-07-25 10:13:58
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Arkády | Dema her | Závodní hry | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Burnout Paradise

Nahoru