Nitronic Rush (1)
0 %

Hi-tech závodní hra

Vítejte ve světě neonových světel, tryskového pohonu a superrychlých vozů. Nitronic Rush je svým způsobem velmi výjimečná hra. Nabízí totiž hráčům netradiční závodní zábavu, kterou nenajdou v žádném z herních titulů a k tomu všemu za ni nezaplatí vůbec nic. Nitronic Rush je totiž freewarová hra, která kombinuje závodní hru a letecký simulátor a vše vkládá do herního světa ve stylu filmu Tron. A co z toho plyne pro hráče samotné? Vynikající zábava plná skvělých možností, množství tratí a doplněná o vynikající hudbu, která navnadí tu správnou závodní atmosféru.

Závodění je, stejně jako celá hra, pojato velmi netradičně. Vůz modelem zapadá do okolního světa – základní kostra je polepena svítícími pruhy a dává tak vyniknout klasickým rysům. I když nejsou vidět žádné detaily, tušíte, že se jedná o vynikající auto jak vzhledově, tak funkčně. Jednoduchosti jednoduše patří krása a síla.

Jízdní vlastnosti vozu pak jistě překvapí každého závodníka. Automobil totiž dovoluje projíždět zatáčky ve velké rychlosti a bez velkého vychýlení od ideální stopy. Umožňují mu to trysky, které nejen slouží jako hlavní pohon, ale korigují směr automobilu jak horizontálně, tak i vertikálně. Ostatně i díky tomu je možné s vozem létat. Podobně jako ve slavné bondovce stačí vysunout boční křídla a vyrazit do vzduchu. Trať je totiž více než ošidná. Během jízdy hráč potká množství nečekaných překážek přímo uprostřed vozovky nebo jej překvapí skoky a zákruty, které z běžné tratě činí horskou dráhu.

Ve výsledku lze hovořit o výjimečné herní záležitosti, která skvěle vypadá i zní a její ovládání je čistě z říše snů.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělé herní možnosti
  • Vynikající ovládání
  • Dynamický hudební doprovod
  • Množství tratí a herních módů

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: DigiPen (USA) Corp.
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://nitronic-rush.com/
Velikost souboru: 478,29 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1
Počet stažení: 1256
Publikováno: 13.03.2013
Poslední aktualizace: 2013-03-13 03:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Závodní hry | Plné hry | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Nitronic Rush

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru