Pillars of Eternity II: Deadfire (1.0)
0 %

Mix magie, draků, božstev a pirátských dobrodružství

Vstupte do fantasy světa Eora v úspěšném pokračování herní série Pillars of Eternity, která tentokrát nese přívlastek Deadfire. Hlavní hrdina se po úspěšném boji v první části hry utáhl na hrad, kde ho v odpočinku po chvíli vyrušil bůh znovuzrození Eothas, aby mu ukradl kousek duše a opět mu zkomplikoval osud. Bohové však pro tohoto nebojácného muže mají jiné plány než smrt, a tak se stává strážcem z Caed Nua s posláním zabít Eothasa.

Začíná se tak poutavý příběh hrdiny, kterému na cestě mezi ostrovy zvanými Deadfire pomáhá skupinka postav v jeho nelehké roli. Vy si na začátku můžete zvolit, čímž bude vaše postava a zadáte její pohlaví, rasu a příslušnost k etniku. Rázem tak můžete dostat trpaslíka, elfa, aumaua, poloboha, orlána nebo obyčejného člověka.

V tradičním RPG dále nesmí chybět ani výběr povolání, resp. schopností. Ty si můžete ve hře navolit podle sebe a vytvořit si postavu dobrou v jedné činnosti, případně zkombinujete dvě větve vlastností. Je však třeba dát pozor na jejich účinek, protože ne všechno si v rámci jedné postavy sedí. Jak postavu tak získáte mága, bojovníka, hraničáře nebo zloděje.

Kromě hlavní příběhové linky hrdinu jsou zde i vedlejší postavy, pro které byl rovněž napsán výživný scénář a na vás tak čekají desítky hodin zábavy. Ty zaručí i skvělé dialogy mezi postavami, boční questy apod. Mezi souostrovím Deadfire se pohybujete na lodi a námořní bitvy jsou rovněž součástí Pillars of Eternity II: Deadfire. Ty probíhají přes knihu, kde řídíte celou posádku. Po určitém čase od začátku je dobré vyměnit malou loďku za větší plavidlo, protože piráti číhají na každém kroku a budou se na vás vrhat při každé příležitosti.

Samotné souboje jsou kapitolou samou o sobě. Neprobíhají pouze na moři, ale samozřejmě i na více než desítce ostrovů, z nichž má každý jiný náboj a atmosféru. Ať už se budete pohybovat po rozlehlých pláních, zavítáte do kobek nebo budete dobývat zříceniny hradu vězte, že bojem se prakticky nevyhnete. Veškerou akci sledujete shora a řídíte jako svého hrdinu, tak i jeho pomocníků. Připravit se můžete na masivní boje proti řadě nepřátel. Nežádoucí společnost budou dělat draky, nemrtví, nagy, mágové, různé červy a podivní lidé obývající tyto končiny.

Postavy se časem učí nová kouzla a získají nové schopnosti, které také okamžitě využijí v boji. Kromě nich se ale cestou přidávají i nebojových umění a budou vědět ukrást něco z kapsy, vyrobí si užitečný předmět nebo se dokáží nepozorovaně plížit. Podobných kousků se v dnešním herním světě hodně nerodí, o to vzácnější je, když vzniknou singleplayer RPG, jakým je i Pillars of Eternity II: Deadfire.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core i3-2100T @ 2.50 GHz/AMD Phenom II X3 B73
RAM: 4 GB
GPU: ATI Radeon HD 4850 nebo NVIDIA GeForce 9600 GT
HDD: 45 GB volného místa
Další: DX 11, Win 7 (64-bit)

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Obrovský herní svět
  • Vytvoření vlastní postavy
  • Poutavě napsané osudy postav
  • Pohyb na loďce
  • Námořní bitvy
  • Masivní souboje na ostrovech
  • Desítka ostrovů
  • Krásně zpracované lokality
  • Možnost vybrat si povolání
  • Získávání schopností po silnici

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Obsidian Entertainment
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://eternity.obsidian.net/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 777
Publikováno: 10.05.2018
Poslední aktualizace: 2018-05-10 21:34:27
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | Akční hry | 3D hry | Adventury a RPG | Hry a zábava | Strategie

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Pillars of Eternity II: Deadfire

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru