Tintinova dobrodružství: Tajemství jednorožce (2012)
0 %

Hra s oblíbeným komiksovým hrdinou

Tintin je klasická komiksová postava. Tento reportér a dobrodruh se vždy ve svých toulkách zaplete do některého tajemného příběhu nebo detektivního případu. Jeho věrný psí pomocník Snowy, jej však vždy ze všeho zachrání.

Tintinova dobrodružství byla zfilmována dvěma slavnými režiséry, kteří si tak splnili jeden velký dětský sen. Hra s jistými odchylkami mapuje děj filmu a odpovídají jí i hlavní postavy, které se ve filmu objevili. Mezi ně patří sám Tintin – mladík se zrzavými vlasy, Snowy – Tintinův pes s bílou srstí a Haddock – starý námořník a kapitán lodi. Celý příběh se pak točí okolo modelu lodi, který Tintin hned na počátku hry koupí od pouličního prodejce. Od té chvíle, co Snowy Tintina na loď upozorní a on ji koupí, se začnou dít podivné věci, které velmi rychle naberou neuvěřitelný spád.

Hráč postupuje pozvolna příběhem, který se od zmateného začátku začne rozvíjet a vyjasňovat s každou odehranou minutou. Během hry se bude střídat jak její princip, tak hlavní postava, kterou bude hráč ovládat. Jednou je to letící letadlo v bouřce, podruhé je to pes Snowy a jindy je to samotný Tintin.

Ve speciálních částech se pak hra opět vrací k řízení některého vozidla nebo podobného přibližovadla. V Tajemství jednorožce, což je podtitul hry je však přítomen ještě další herní prvek. V určitých částech je hra přepnuta z klasického arkádového stylu na ještě klasičtější plošinovku, která je velmi podařená a to jak vzhledově, tak herně. Hráč se musí vyhýbat různým nebezpečím, bojovat s nepřáteli a plnit logické úkoly.

Tintinova dobrodružství: Tajemství jednorožce představují zábavu pro široké herní publikum a potěší zvláště malé a mladé fanoušky her. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Komiksová postava
  • Příběh dle filmu
  • Pes Snowy
  • Snadné ovládání

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: UbiSoft
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 1.256,44 M
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 2012
Počet stažení: 2753
Publikováno: 22.11.2012
Poslední aktualizace: 2012-11-22 04:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Adventury a RPG | Dětské hry | Logické hry | Dema her

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Tintinova dobrodružství: Tajemství jednorožce

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky
Nahoru