Apex Legends (1.0)
100 %

Battle royale pro velké kluky

Absolutně z znenadání na nás tvůrci ze studia Respawn Entertainment vypustili jejich zbrusu nový battle royale titul Apex Legends a po přibližně třech dnech od vydání si ho zahrálo více než 10 milionů hráčů. Dějově je hra zasazena mezi soupeřící strany Interstellar Manufacturing Corporation a Militia v oblasti známé jako Frontier.

Princip hry je postaven na nejoblíbenějších základech battle royale módu, které kombinuje s maximální přesností a cílením na spolupráci hráčů v tříčlenných týmech. Na začátku přichází výsadek do kterékoliv oblasti na ostrově, který řídí velitel týmu, následné sbírání zbraní a materiálu a zajištění zásobovacích lodí, což je hlavním úkolem všech týmů. Vlastně ne. Ještě důležitější je přežít. Obytná zóna se neustále zmenšuje a nutí Legendy, jak se postavy ve hře označují, aby se pohybovaly stále blíže k sobě a ničily se navzájem.

Momentálně je ve hře osmička hratelných tříd. Bangalore je profesionální vojákyně zamilovaná do zbraní všech druhů, Bloodhound dokáže vystopovat kořist na dálku, Caustic si užívá hru s toxicitou a pastmi, Gibraltar je klasický tank/obrněná pohyblivá pevnost, Lifeline představuje hravou medičku, Mirage je mistr klamu, Pathfinder je robot/skaut a Wraith poslouchala příliš dlouho hlasy v její hlavě, až se z nich staly spojenci. Tato banda odpadlíků, vojáků a mizantropů se musí spojit pro jediný účel - přežít. Před začátkem hry je na samotných hráčích, jak si svůj tým složí a co je pro ně nejvhodnější.

Během roku je hra rozdělena na 4 sezóny trvající přibližně 3 měsíce každá. Je zcela zdarma a k dispozici jsou pouze kosmetické úpravy svých Legend, které je možné získat například zakoupením Battle Passu. Čím více hrajete, tím větší šanci máte na odemknutí nových Legend, zbraní, skinů apod. Vše nasvědčuje tomu, že Apex Legends se bude každou sezónou vyvíjet, meta se bude měnit a budou přibývat nové postavy, zbraně, předměty atd. O nové nápady při taktizování tak nebude nouze.

Apex Legends nabízí výborně namíchaný mix akce a taktického přístupu, které jsou navíc doplněny solidní grafikou působící dospěleji (na rozdíl od Fortnitu). Hra se nachází na Originu, ale tvůrci se postarali o to, aby byli hráči ve spojení i s přáteli na jiných platformách, konkrétně na Steamu. Dá se tak udělat propojením účtů, čímž se aktualizuje Friendlist.

Minimální požadavky na PC:

CPU: AMD FX-4350 nebo Intel Core i3-6300
RAM: 6 GB
GPU: AMD Radeon HD 7730 nebo Nvidia Geforce GT 640
HDD: 22 GB volného místa
Další: DX 11, Win 7 (64-bit)

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Nečekané vydání
  • 8 postav - Legend
  • Tříčlenné týmy
  • Výsadek a sbírání zbraní
  • Battle Pass
  • 4 herní sezóny ročně
  • Aktuální král battle royale her

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Respawn Entertainment, Electronic Arts
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.ea.com/games/apex-legends
Velikost souboru: 67,32 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 519
Publikováno: 08.02.2019
Poslední aktualizace: 2019-02-08 18:25:25
Zařazeno v kategoriích: Plné hry | Origin hry | Multiplayerové hry | MMO hry | 3D hry | Akční hry | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Apex Legends

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

868925 přečteno
Nahoru