Area 51 (1.0)
80 %

Skvělá akční hra plná zbraní a tajných projektů

Area 51 je vynikající akční hra s drsnými, někdy až hororovými prvky, která byla kompletně uvolněna k volnému hraní. Hráči tak mají jedinečnou příležitost zahrát si skvělou akční hru zdarma.

Příběh hry se týká známého „tajného“ amerického vládního projektu v oblasti Nového Mexika. Přesněji řečeno v Oblasti 51Nevadské poušti. V roce 1847 sem spadlo neznámé mimozemské plavidlo. Jelikož by byl přesun nebezpečný a mohlo by dojít k prozrazení celého projektu, byla kousek od místa dopadu vybudována základna. Ta ve svých mnoha podzemních patrech skrývá obrovské laboratoře plné podivných věcí.

Pád plavidla přežilo několik mimozemšťanů, kteří byli zadrženi. Posléze s nimi sjednána dohoda. Na jejím základě mohli několik kilometrů pod samotnou základnou provádět ve speciálních laboratořích výzkum. Ten jim měl pomoci v boji na vlastní planetě. Na oplátku se měli podělit s lidmi o svoje technologické znalosti. Mimo laboratoří byl mimozemšťanům přidělen i vědecký personál společně s lidskými pokusnými králíky. Na nich měli být zkoušeny účinky mutagenního viru.

Jenže nic nejde tak, jak bylo naplánováno. Během výzkumu dojde k vyvinutí speciální formy mimozemšťana, který dokáže uniknout. Zároveň je vypuštěn virus, který má sloužit k ovládnutí planety Země. Celá základna je vzhůru nohama a všude dochází k útoku mimozemšťanů. Do hry je nasazen speciální reakční tým v čele s majorem Bridgesem. Situaci se ale nepodaří zvládnout. Většina týmu je zabita, stejně jako velké množství vědeckých pracovníků. Postupně zbývá pouze hlavní hrdina – Ethan Cole (který je nadabován známým hercem Davidem Duchovnym). I ten je částečně nakažen, což mu umožňuje měnit podobu mezi lidskou a mimozemskou. S pomocí jednoho z přeživších vědců je na dálku veden do laboratoře, kde se má vyléčit.  Jenže opět nejde nic podle plánu…

Area 51 je neskutečně podařená akční hra. Hráč má k dispozici množství zbraní – jak lidských, tak mimozemských. U většiny je umožněn zoom pro přesnější střelbu. Zajímavostí je pak možnost použití dual zbraní (brokovnice nebo samopal). Každou zbraň lze využít pro boj zblízka a nepřítele s ní praštit. Stejně tak lze u každé zbraně využít rychlostřelby, která však zvyšuje spotřebu nábojů a snižuje přesnost. Na výběr jsou také dva typy výbušných granátů.

Zajímavostí je pak scanovací zařízení, které je připnuto k levé ruce hlavního hrdiny. To dokáže sdělit informace o různých objektech ve hře. Při jeho použití však Cole není schopen střelby. V pozdější části hry pak dojde k částečné mutaci a Cole se bude moci „přepínat“ do své mimozemské verze, která je daleko silnější a disponuje zajímavými schopnostmi.

Upozornění: Pro správný chod hry je třeba stáhnout i přiložený Patch. Ten stačí rozbalit přímo do složky, ve které je hra umístěna (originálně C:\Program Files (x86)\Midway Home Entertainment\AREA-51). Ke spuštění pak využijte při instalaci vytvořenou spouštěcí ikonu.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělá akční hra
  • Spousta zbraní
  • Možnost dual weapon
  • Mutace
  • Oblast 51
  • Temná zákoutí, strach

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Midway Studios Austin
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 2.075,43 M
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 1.0
Počet stažení: 8737
Publikováno: 25.10.2012
Poslední aktualizace: 2012-10-25 09:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Plné hry | 3D hry | Multiplayerové hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 4 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
MIsuliak

MIsuliak
Nepříhlásený užívatel

13.07.2014

65 %

pluscelkom dobrá hra

plusani ja neviem ten skener prejst

ešte som si to ani nestiahol

Zadar hodnotič

Zadar hodnotič
Nepříhlásený užívatel

29.12.2013

80 %

plusNa to že je to freeware je to dost dobrá hra

plusnemůžu přijít na to, jak se mám dostat přes jedny dveře, kde je skener ruky

Pepík

Pepík
Nepříhlásený užívatel

09.11.2013

80 %

plusDobrá grafika Hororové prvky

plusMálo zbraní

Hra s dobrou grafikou .

Poradna aplikace - Area 51

Doporučujeme

Nahoru