Moorhuhn Pirates (Pirates)
0 %

Slepice jsou netradičně na moři

V dalším díle se hráči oblíbené hry Moorhuhn, tentokrát s podtitulem Pirates, vydají na nebezpečnou výpravu na malý ostrov. Zde vládnou pirátské slepice, se kterými je třeba rázně zatočit. Ovšem dostat se na ostrov není nic jednoduchého. Nejprve je třeba zvládnout příval malých loděk, se kterými se snaží piráti dostat do lodi. Kapitán má však mocného pomocníka – dělo. S přesnou muškou a hbitými prsty jde všechno zvládnout.

V demoverzi hry je tedy přístupný právě počáteční level, ve kterém je hráčovým úkolem během devadesáti vteřin potopit co nejvíce lodí. Za každou sestřelenou loď hráč získá určitý počet bodů, který se zvětšuje s rostoucí vzdáleností sestřelené lodě od kapitána s dělem. Jednoduše řečeno, pokud loď trefíte na velkou vzdálenost, dostanete hodně bodů. I když je zdarma hratelný pouze tento level, dokáže hra přinést neskutečné množství zábavy. Míření a střelba sice není obtížná, ale s rostoucím počtem nájezdníků roste nervozita a hladina adrenalinu v těle stoupá. Stačí se pak jednou netrefit a už je udržení lodi problematické. Stačí, aby kterýkoli z pirátů dojel až k ní a kolo končí. Získaná bodová hodnota je zapsána do tabulky a hráč tak přehledně vidí, zda se zlepšuje nebo nikoli.

V plné verzi hry je pak zpřístupněn klasický mód hry, kdy okolo ostrova proplouvá a prolétává množství slepic. Ty je třeba sestřelit stejně, jako u předchozích dílů. Tvůrci hry opět do mapy vložili speciální předměty a rozestavili zde velmi schopné slepice, které se dokáží bránit nebo hráči znepříjemní život jiným způsobem. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Slepice jako piráti
  • Střelba z děla
  • Piráti na loďkách
  • Vynikající grafické zpracování

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Phenomedia AG
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.moorhuhn.com
Velikost souboru: 21,98 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: Pirates
Počet stažení: 1827
Publikováno: 03.12.2012
Poslední aktualizace: 2012-12-03 06:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Dětské hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Moorhuhn Pirates

Nahoru