Quake 2 (2)
0 %

Druhý díl skvělé akční pařby

Quake patří mezi legendy mezi akčními hrami. Po neuvěřitelném prvním dílu, který si zamilovalo velké množství hráčů, společnost ID software vydala díl druhý. I ten zaznamenal množství pozitivních ohlasů.

Hra v rámci druhého dílu vyzrála a přinesla hráčům hned několik novinek, které stojí za vyzkoušení. Z prvního dílu bylo zachováno hned několik důležitých věcí. V prvé řadě bylo zachováno množství zbraní, které bylo ještě rozšířeno o BFG – velmi legendární Doom zbraň. Herní atmosféra působí ve druhém dílu ještě temnějším dojmem, než tomu bylo u originálu. Hráč prochází potemnělými chodbami, které jsou plné číhajících nepřátel. Vše je situované do průmyslové strohosti, plné chladných kovových materiálů a typicky nahnědlých a nazelenalých barev, tak signifikantních pro oba první díly Quake série. Přes tuto velkou podobnost se však nejedná o navazující pokračování prvního dílu.

Ve dvojce je úkolem hlavního hrdiny – mariňáka Bittermana – zachránit Zemi a zmařit tak snahu vetřelců o její ovládnutí. A nejlepší obranou je samozřejmě útok, takže hra začíná vysazením vojáků na domovské planetě vetřelců. Výsadek neproběhne zrovna dle představ velitelů a už vůbec ne vlastních vojáků. Ti jsou až na výjimky zabiti ihned po vstupu nebo spatření atmosféry nepřátelské planety.

Velkou změnu ve hře zaznamenal průběh jednotlivých úrovní. Hráč sleduje linku příběhu a plní předem zadané úkoly. V rámci levelů je pak možné a někdy i nutné přecházet k již prošlým místům a nově zde plnit určená zadání.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Vylepšený grafický engine
  • Nové zbraně
  • Větší možnosti
  • Více otevřených prostor
  • Silná příběhová linka

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: ID Software
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 39,02 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 2
Počet stažení: 2833
Publikováno: 13.12.2012
Poslední aktualizace: 2012-12-13 10:44:34
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Quake 2

Nahoru