Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Vietcong

90 %

Džungle, vedro a peklo na zemi

Vietcong je velice slavná a hlavně jedna z prvních počítačových her, které se věnují ožehavému tématu války ve Vietnamu. Ta se táhla dlouhých a těžkých dvacet let. Konflikt to byl velmi spletitý a vyžádal si velkou spoustu obětí na životech (nejen u zúčastněných vojáků, ale také u civilistů). Hra je neskutečně povedeným zpracováním tohoto těžkého tématu a její hratelnost je až ohromující. I proto došlo k vzniku dalších her, které se tématu věnují a mapují události války ve Vietnamu.

Hráč si hned na začátku může vybrat, zda chce absolvovat tréninkový tábor, nebo se ihned půjde do ostrého boje. Ovšem tréninkový tábor – při prvním hraní určitě – je velmi doporučován. Hráč se seznámí s ovládáním, které nespočívá pouze v slaboduchém „choď a střílej“, ale může si vyzkoušet různé vlastnosti zbraní, navádění vzdušného útoku i velení operaci. Mimo cenných informací jej však v campu čeká ještě něco dalšího – úžasný instruktor, který svým svěřencům dá poznat peklo na zemi. Jeho charizmatický hlas dává tušit, že dabing je opravdu pečlivě vybírán a je jedním z mnoha skvělých rysů hry.

Po výcvikovém táboře je hráč umístěn na skutečný začátek hry. Píše se rok 1967 a hráč ovládá postavu Steva Hawkinse, který je nasazen do skutečné akce. Jakmile je Steve ubytován a prohlédne si tábor, začne vše nabírat na obrátkách. Přijdou první nečekané události, první akce a první zabití. Tak začíná pravé peklo, peklo jménem Vietnam.

Na hráče je nachystáno 43 misí, které jsou voleny opravdu pestře. Pro nastavení správné obtížnosti jsou k dispozici čtyři různé úrovně, které dokáží opravdu potrápit. Mise lze hrát v řadě jako kampaň, nebo posléze i samostatně. Jejich obsah variuje od běžného postupu džunglí, přes přepadové akce, přesuny, až po záchrannou nebo obranou misi. Vývojáři si tak dali velmi záležet na tom, aby hráč neměl šanci upadnout do stereotypních kolejí a pouze zuřivě netiskl spoušť.

Vietcong je skutečně výbornou hrou, kterou má navíc na svědomí česká vývojářská firma Pterodon

VietcongŠpatné počasíRozhovor

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Vynikající kulisy
  • Skvělý příběh
  • Různorodé mise
  • Úžasný dabing
 

Verze 1 - 104,32 MB

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Demo
Potřeba instalace: ano
Velikost souboru: 104,32 MB
Operační systém: Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit
Verze: 1
Počet stažení: 19223
Publikováno: 25.11.2012
Poslední aktualizace: 25.11.2012
Zařazeno v kategoriích: 3D hry, Akční hry, Dema her

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  1 9 d f b c  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)