Serious Sam 2 (2)
0 %

Opravdu vážná akční hra

Již první díl hry Serious Sam dal všem hráčům jasně najevo, jak moc vážné hraní tato série poskytuje. V původním dílu na vás totiž útočili čarodějnice, šílení býci na natahovací klíček, tleskající a vybuchující kašpárci a další podivná stvoření. Mimo ně zde samozřejmě byli i daleko silnější a horší nepřátelé, ale v mnoha ohledech byla hra opravdu „serious“.

I ve druhém dílu hry se potkáte s podobně šílenými nepřáteli, kteří vás nejednou rozesmějí – tedy pokud nebudete moc zaneprázdněni žábami, které mají úsměv jako piraně nebo zuřivě křičícími chlapíky, kteří mají místo hlavy bombu. Jedno malé doporučení: ani jednoho si z nich si nepouštějte moc k tělu.

Serious Sam 2 tedy pokračuje ve šlépějích prvního dílu a přináší svým hráčům neskutečně třeskutou akční zábavu. Pro hráče je klasicky připraveno příjemné, barevné prostředí, které okupují zajímavé postavičky. Ty vypadají, jako by právě utekly z nějaké kresleného seriálu a do akční hry se dostaly omylem. Opak je ale pravdou. Společně se speciálními zbraněmi jsou esencí celé hry.

Co se týče zbraní, tak Sam 2 vsadil na jistotu a převedl prakticky všechny zbraně z předchozího dílu. Hráči se tak mohou těšit na raketomet, brokovnici, granátomet, double uzi a samozřejmě Serious bomb. Serious bomb je specialita celé hry. Je označována jako „rychlá smrt s úsměvem“ nebo „malinkatý bum prásk“. Ve skutečnosti je to nejničivější zbraň ve hře. Její odpálení zlikviduje vše, co je viditelné na obrazovce. Stačí si tedy počkat, až se k vám přiřítí nějaká velká vlna silných nepřátel a udělat prásk. A rázem bude klid.

Serious Sam 2 nezkazí žádnou zábavu a představuje tak velmi unikátní hru na poli akční zábavy. Živé barvy, šílení nepřátelé v enormním množství, vtipné hlášky a hlavně nekončící řežba.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Skvělá grafika
  • Vtip, zábava a humor
  • Spousta šílených nepřátel
  • Zajímavé a účinné zbraně

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Croteam
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://serioussam.com/serious-sam-2
Velikost souboru: 388,55 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 2
Počet stažení: 4851
Publikováno: 10.10.2012
Poslední aktualizace: 2012-10-10 09:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Dema her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Serious Sam 2

Nejčtenejší články

Nahoru