Sniper Ghost Warrior 3 (1.0.1)
100 %

Graficky podmanivá stealth akce v Gruzii

Polské herní studio CI Games rošiřuje svou sniper sérii o další plnohodnotný zářez s názvem Sniper Ghost Warrior 3. Jde tak o pokračování předešlých úspěšných titulů, který se i tentokrát zaměřuje na stealth akci a pozice odstřelovače je co nejvíce realisticky. Bojový konflikt tentokrát zavede hráčů do Gruzie, kde je vyvíjena tajná biologická zbraň, která je i hlavním cílem snipera. Vše ale nabere jiný spád, když unesou jeho bratra, který je na misi s ním. V tom okamžiku se hra stává více osobní a kromě klasického záchrany světa před zbraněmi hromadného ničení a teroristy tak hlavní postava musí řešit i vlastní problémy.

Hráči si užijí vedle hře i skvělé dialogy postav kompletně s českými titulky. Rozhovory do hry vnášejí nový aspekt a pěkně tak prohloubí příběh. Sniper Ghost Warrior 3 je založen na pomalém tempu, plížení se a zabíjení nepřátel v tichosti. To je možné provádět v obrovském světě, který má rozlohou skoro 30 km čtverečních. Mapka je navíc rozdělena na několik různých prostředí, kterým vždy kralují malé vesničky. Z místa na místo se dá pohybovat auty a je to opravdu rychlé, takže není potřeba žádné letecké přesouvání.

Hráči si sami kontrolují celé vybavení, které je třeba mít vždy pod dohledem. Sniper musí stále počítat náboje, vybírat nejvhodnější pozice a také se starat o tlumiče apod. Právě tlumiče jsou kritickým předmětem, který je třeba stále měnit, protože se opotřebovávají a při hlasitých výstřelech se stane, že snipera objeví a boj na blízko, přece jen, není nejlepší s puškou na dálku.

Sniper Ghost Warrior 3 nabízí mnoho herních hodin a rozmanité mise. Ty nabízejí možnosti hackování, ničení důležitých bodů, osvobozování postav, hledání základen apod. Kromě klasických misí je prostředí navrženo tak, aby hráči mohli najít kopec vedlejších úkolů k plnění, které je udrží ve hře a nabídnou širší záběr do světa. Za lepší herní výkony hráči dostanou více zkušeností, které mohou následně přetavit do vylepšování postavy ve třech cestách Ghost - Sniper - Warrior. Upgrade se týká například rychlejšího přebíjení, rychlejšího pohybu apod. Samostatnou kategorií ve hře je dron, který je pravou rukou snipera a tvoří tak jeden z hlavních pilířů hry. Dostane se na místa, kam by se sniper nedostal, vždy zmapuje danou oblast a nabízí pohled na nepřátele tak, aby si hráči mohli akci předem připravit a vybrat nejlepší pozice. Hra běží na Cryengine, takže o grafickou stránku je postaráno více než výborně.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Pomalejší ale strategická akce
  • Obrovský herní svět
  • Dron jako pravá ruka snipera
  • Realisticky pojaté
  • Hodně herního času
  • Kopec bočních misí
  • Skvělé dialogy vedle hře
  • Implementována čeština
  • Novodobá válka v Gruzii

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: CI Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://sniperghostwarrior3.com/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0.1
Počet stažení: 2171
Publikováno: 01.05.2017
Poslední aktualizace: 2017-05-01 13:28:01
Zařazeno v kategoriích: Steam hry | 3D hry | Akční hry | Hry a zábava

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Sniper Ghost Warrior 3

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru