STAR WARS Jedi: Fallen Order (Steam 1.0)
90 %

Výjimečný single-player se sympatickým hlavním hrdinou

To, že se sérii Star Wars dobře dařilo na poli PC a konzolových her, je jasné už více než deset let. Poslední dobou ožila značka iv rámci filmových pokračování i nových projektů na poli televizní produkce. Tvůrci z Respawn Entertainment (Titanfall, Apex Legends) dostali nelehký úkol vytvořit soběstačný single-playerových titul, který by hráčů zaujal již v trailerech a příběhem a hratelností to dotáhl do dokonalosti. Tak vznikla hra STAR WARS Jedi: Fallen Order a recenze jsou na ni převážně pozitivně.

Hra sleduje příběh mladého chlapce Cala Kestisa - Padawana ukrývajícího se na planetě Bracco. Pracuje na šrotišti poměrně klidným životem, dokud není nucen použít Sílu na záchranu přítele. Tento akt nezůstane bez povšimnutí a okamžitě se mu na krk zavěsí Inkvizítorky Impéria. Konkrétně jde o Second a Ninth Sister, které jsou fanouškům komiksů dobře známé. Že Naděje umírá poslední se přesvědčíte prakticky okamžitě po úvodních minutách, protože Jediů přežilo mnohem více, než se původně předpokládalo.

Ani se nenadějete a jste členem posádky lodi Mantis. Její členové se vás zhostí, nabídnou vám nový začátek a možnost odplatit se Impériu. Vaším úkolem je tak nejen Impérium zničit, ale i obnovit Řád (děj se odehrává roky po pád Řádu). Celkově ve hře navštívíte až 7 planet: Bracca, Dathomir, Kashyyyk a další. Na nich proniknete hlouběji do příběhové linky postavy, jakož i celého vesmíru. Hra je řazena k third-person akční adventura, kde ale nechybí prvky z nejrozmanitějších AAA titulů. Zmíníme hravost a akci z Uncharted, postup hrou a objevování lokalit (zejména všelijaké hrobky a staré, rozpadlé chrámy) jako v sérii Tomb Raider, nebo náročnější soubojový systém, s jakým jste se mohli setkat například v Dark Souls. Na výběr je několik obtížností, které na míru sednou vašim schopnostem a zkušenostem s podobným typem her.

Těšit se můžete na využívání Síly, levelování a RPG systém, kdy si vybíráte schopnosti podle toho, co právě preferujete. Rovněž si užijete rozmanité lokality, Stormtroopeře a další různé příšerky ze zvířecí říše, stejně jako droidů přátelských či těch nepřátelských. Jak již bylo zmíněno, multiplayer ve hře absentuje a celkový čas sólo kampaně vyjde zhruba na 15 hodin rychlejším hraním, nebo 30 hodinovým hraním, pokud si chcete planety užít, vrátit se na místa, která jste ještě neobjevili atd. STAR WARS Jedi: Fallen Order běží na Unreal Engine 4.

Minimální požadavky na PC:

CPU: AMD FX-6100/Intel i3-3220 
RAM: 8 GB
GPU: AMD Radeon HD 7750, NVIDIA GeForce GTX 650 
HDD: 55 GB volného místa
Další: DX 11, Win 7 (64-bit)

Doporučené požadavky na PC:

CPU: AMD Ryzen 7 1700/Intel i7-6700K 
RAM: 16 GB
GPU: AMD RX Vega 56, Nvidia GTX 1070/GTX1660Ti 
HDD: 55 GB volného místa
Další: DX 11, Win 7 (64-bit)
 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Záživný ale průměrný příběh
  • Single-player
  • Soubojový systém jako v Dark Souls
  • 7 hratelných planet
  • Sympatická hlavní postava
  • Postupné expení a výběr schopností
  • Rozšiřování Star Wars univerza
  • Pomalejší rozběh

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Respawn Entertainment
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.ea.com/games/starwars/jedi-fallen-order?isLocalized=true
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 8.1 /Win 10
Verze: Steam 1.0
Počet stažení: 1145
Publikováno: 21.11.2019
Poslední aktualizace: 2019-11-21 14:46:18
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | 3D hry | Adventury a RPG | Epic Games hry | Steam hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - STAR WARS Jedi: Fallen Order

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nahoru