Watch Dogs 2 (1.0)
60 %

Užijte si volnost prostředí a zinscenujte největší hackovací misi

Společnost Ubisoft si dala na chvilku pauzu mezi tituly Assassin's Creed a pustila se do hry Watch Dogs 2. Ta je pokračováním nepříliš vydařené jednotky, která ale napravuje většinu nedostatků a konečně si hráči mohou užít to, co tvůrci slibovali už v první hře.

Hlavní postavou ve Watch Dogs 2 je Marcus, Afroameričan vynikající v hackování, který bojuje proti korporacím, které se snaží narušit soukromí všech obyvatel a chtějí si zajistit nadvládu tím, že získají veškeré informace, které se na člověka získat dají. Spolu s dalšími hackery se přidá do skupiny DedSec, která bude spolu bojovat proti korporátním machinacím.

Děj se odehrává v San Francisku a vývojáři si tentokrát dali opravdu záležet na propracovanosti lokalit. Ty jsou krásné zpracovány a zejména obrovské, což dává pocit volnosti a tento aspekt hry rozhodně nebude nudit. Konkrétně se hráči podívají do Silicon Valley, Oaklandu, do oblasti Marin a do samotného San Francisca. Zde se pak snaží plnit hlavní mise, jakož i vedlejší, které jdou ruku v ruce a nabízejí řadu výzev, které budou postupně těžší. Hackování automobilů, počítačů, používání dronů a infiltrování se do společností - to jsou jen ty nejhlavnější z činností, které mohou hráči ve Watch Dogs 2 dělat.

Většina hry se nese v stealth duchu přesně tak, jak by měla hackovací skupina fungovat, ale někdy určitě dojde i na přestřelku. Zbraně se dají vytvářet v 3D tiskárně nebo se dají vzít strážím. Kromě sólo kampaně jsou ve hře i online mise, které lze hrát ve dvojici.

Watch Dogs 2 nabízí několik desítek hodin zábavy, řešení puzzle problémů, stealth přístup, krásné lokality, levelování hackovacích schopností a skvělý příběh, který je v dnešní době dost aktuální a ve hře je výborně zpracován. Menší technické problémy s dropováním FPS nebo přítomností minoritních bugů jsou v konečném výsledku pouze malým škrábancem na velmi dobře vypadajícím plátně.

Minimální požadavky na PC:

CPU: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz, AMD FX 6120 @ 3.5 GHz nebo lepší
RAM: 6 GB
GPU: NVIDIA GeForce GTX 660 s 2GB VRAM nebo AMD Radeon HD 7870 s 2GB VRAM
HDD: 27 GB volného místa
Další: DX 11

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Hackování s Marcusem
  • Vylepšování schopností
  • Propracované mise
  • Krásné a nenudící prostředí
  • Zaměřené na stealth akci
  • Výborný a poutavý příběh
  • Odreagování se ve městě na autech

Informace o aplikaci

Licence: Placená
Autor: Ubisoft
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://watchdogs.ubisoft.com/watchdogs/en-gb/home/
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8 /Win 10
Verze: 1.0
Počet stažení: 1157
Publikováno: 26.06.2017
Poslední aktualizace: 2017-06-25 13:30:42
Zařazeno v kategoriích: Multiplayerové hry | Epic Games hry | 3D hry | Akční hry | Hry a zábava | Steam hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 3
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Watch Dogs 2

Doporučujeme

Nahoru