Valdis Story: Abyssal City (1.0)
0 %

Nesmírně zábavná plošinovka

Válka je bezpochyby hrozná věc. Nastane, když se ti, kteří jsou u moci a měli by mít co nejvíce rozumu, na něčem neshodou a trpí kvůli tomu celý svět. Do takovéto nesmyslné situace se dostane i hlavní hrdina této hry, který však pochopil, že válku je potřeba zastavit. Tento konflikt je však mnohem komplikovanější. Válčí mezi sebou bozi, přičemž na jedné straně stojí andělské jednotky a na druhé pekelná monstra. Je nesmírně těžké zastavit neshody tvrdohlavých bohů, a proto musíte hlavnímu hrdinovi pomoct právě vy.

Wyatt už dlouhou dobu pátrá po příčinách války a způsobu, jak s ní skoncovat. Na jedné ze svých cest na lodi, je však napaden a ztracen v hlubinách oceánu. Vši silou bojuje proti živlům a snaží se zachránit svůj holý život. Naštěstí se však časem dostane na pevninu, kde narazí na civilizaci a může ve svém úkolu pokračovat, i když značně oslaben.

V této skvělé plošinovce narazíte na spoustu nepřátel, s kterými svedete krvelačné bitvy. Wyatt má z počátku k dispozici pouze meč a dva druhy magie, ale během hry získává nové věci a dovednosti. Souboje probíhají velmi rychle a hra klade velký důraz na komba. Za každého zabitého nepřítele získáte zkušenosti, za které si můžete pořídit různá vylepšení.

Hra je nádherně zpracována po grafické stránce. Je vidět, že si autoři této hry dali s designem spoustu práce a určitě se jim to vyplatilo, neboť vše vypadá krásně pohádkově. Zvuková stránka za tou grafickou bohužel poněkud pokulhává. I když je hudba relativně pěkná, tak ji určitě nepřidá špatná kvalita autory zvoleného zvukového formátu. Přesto jde o velmi zábavnou a návykovou hru, která určitě stojí za to, abyste si ji vyzkoušeli.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Úchvatná grafika
  • Povedená plošinovka
  • Propracovaný příběh

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: Endless Fluff Games
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.endlessfluff.com/valdis_info.html
Velikost souboru: 178,93 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: 1.0
Počet stažení: 376
Publikováno: 15.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-11 11:59:59
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Arkády | Dema her

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Valdis Story: Abyssal City

Doporučujeme

Nahoru