Half - Life 2 (DayHard)
100 %

Modifikace pro hru všech her

Half - Life 2 je označován jako nejlepší hra uplynulého desetiletí. Svým příchodem způsobil naprostou revoluci. Hráči jej skupovali ve velkém a celkem se jí prodalo přes dvanáct milionů kusů. 

Hra byla novátorská ve dvou hlavních věcech. Tou první byl až neskutečně reálný fyzikální engine Source. na jeho základě pak Valve dále vyvíjela a stavěla velkou spoustu her. Čehokoli jste se dotkli, do čehokoli jste střelili a v pozdějších částech hry, co jste uchopili, to se chovalo přesně tak, jako by to mělo objem, hustotu a gravitace platila pro všechno a pro všechny. Stačilo bednu postavit menší půlkou na podstavec a bedna vám spadla. Dříve byste po ní mohli šplhat a doskákat si pro schovanou zbraň. Druhou revoluční věcí byl systém prodeje a registrace hry - Steam. Na něm je nyní prakticky postaven prodej všech současných i zpětně prodávaných her. Pokud hra není na Steamu k dispozici, má jen malou šanci na velký úspěch a hlavně prodej.

Ale nic by Half-Life 2 nebyl bez skvělého příběhu, nespočetného množství nepřátel, spousty zajímavých zbraní, chytrých hříček, které vás dostali dál a hlavně nejrůznějších vozítek. Kdo by neměl rád úžasně ovladatelnou buggy s integrovaným kulometem? Kdo nerad jezdí ve člunu po odvodňovacím kanálu? Doufám, že se brzy dočkáme i vrtulníku...

DayHard
Myslíte, že hraní Half Life 2 nemůže být legrační? Pak si stáhněte tento mód. Dostane vás do kolen, ale zároveň bude drsný a není určen (stejně jako Half Life 2 samotný) pro mladistvé do 17 let. Budete totiž hrát za Gordonova méně známého bratra Morgana... Mód je neuvěřitelnou kombinací humoru, drsné podívané a odkazů na nejrůznější filmy a události. Prozradím vám kousek začátku - ráno vstanete a čekáte, že bdue vše stejné jako každý den. Chcete si pustit GTA 3, když tu kolem vašeho okna proletí soused z horního patra. Tenhle den jednoduše nezačíná dobře...

Riot Act v1.0
Singleplayerová modifikace hry, která hráče umístí do vězení. Hlavní postavou zde není G. Freeman, ale mladý člen rebelského odboje. Ten je držen v temné cele na Nova Prospektu. Co vše jej čeká? Dokáže uniknout, přežít?

Insurgency Client Beta v1
Kompletní modifikace, která hráčům přináší opravdový realistický zážitek ze hry. Intenzivní pocit boje vám pronikne pod kůži a hra se tak stane téměř skutečností.

Exterminatus v6.20 Beta
Další z herních úprav hráče rozdělí na dva odlišné týmy. První tým jsou klasičtí vojáci se zbraněmi, obleky a životy, zatímco na straně druhého týmu jsou obří prehistoričtí tvorové, kteří dokáží svými mocnými kusadly neuvěřitelné věci. Skrývejte se a zákeřně útočte. Tato modifikace je určena pro multiplayer verzi hry.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Velké množství zbraní
  • Zajímavý nepřátelé
  • Spousta různých vozítek
  • Hříčky a logické úkoly
  • Dokonalý příběh

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Valve Corporation
Domovská stránka: http://www.valvesoftware.com
Velikost souboru: 147,32 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: DayHard
Počet stažení: 6221
Publikováno: 12.09.2012
Poslední aktualizace: 2012-09-12 11:11:41
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Akční hry | Doplňky a módy do her | 3D hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
KrikCZ
KrikCZ

Je tady i normální half-life 2?

07.08.14 15:06 reagovat

hellroy

hellroy

05.01.2014

95 %

plusstahnete si ji je to uzasna hra

proste si ji stahnete

Poradna aplikace - Half - Life 2

Nejčtenejší články

Nahoru