Farming Giant (1.0.0.2)
90 %

Farmaření zase trošku jinak

Po několika herních titulech, které se zabývají simulací farmaření, se objevil další. Vedle klasiky jako Farming Simulator 2013, Agrar Simulator 2012 své místo mezi hráči - farmáři jistě zaujme i Farming Giant. Jedná se o produkt známé společnosti UIG Entertainment, jejíž série Giant zasahuje do nejrůznějších odvětví lidské činnosti (The Train Giant a další).

Farming Giant vstupuje na hodně zaplněný trh simulačních her, které se věnují farmaření. Přináší spoustu klasických funkcí a principů, které hráči znají ještě z dob Traktor Zetor Simulátor 2009. Základem je vynikající grafika, která zaujme hned na první pohled. Hráč si může prohlížet detaily jak okolní přírody, pěstovaných surovin, tak hlavně používaných strojů. A těch je ve hře Farming Giant opravdu hodně. V základu je stovka různých traktorů, mašin a příslušenství.

Farming Giant má pro hráče kromě klasického simulačního prvku, ve kterém se hráč stará o pole případně o domácí zvířectvo, i mnohem náročnější úkol. Je třeba se postarat o celkovou prosperitu podniku a vybudovat konkurenceschopný základ, na kterém bude možné dále stavět. K tomu je zapotřebí nejen stoprocentního nasazení při správě polností a údržbě strojů a budov, ale hlavně smysl pro plánování a velmi dobré ekonomické uvažování. Ke všemu je ve hře navíc nově zaveden prvek RPG. Ten umožňuje hráči získávat zkušenosti za jednotlivé splněné úkoly a postupně si tak přidávat další a další schopnosti, které mu v daném odvětví pomohou.

Hráč si tak může určit, čím se chce zabývat a vzdělávat se tak přesně v tom směru, který plánuje nejvíce protěžovat na své farmě nebo ranči. 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Velmi podařené grafické zpracování
  • Ekonomický systém
  • Ranče, farmy
  • Množství strojů a zařízení
  • Zkušenosti a skilly

Informace o aplikaci

Licence: Demo
Autor: UIG Entertainment
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.uieg.de/
Velikost souboru: 348,87 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7
Verze: 1.0.0.2
Počet stažení: 5316
Publikováno: 29.11.2012
Poslední aktualizace: 2012-11-29 07:00:00
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Strategie | Farmářské hry

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - Farming Giant

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky
Nahoru