Mujsoubor.cz

Přihlášení

zapomenuté heslo | nová registrace

Farming Giant

75 %

Farmaření zase trošku jinak

Po několika herních titulech, které se zabývají simulací farmaření, se objevil další. Vedle klasiky jako Farming Simulator 2013, Agrar Simulator 2012 své místo mezi hráči - farmáři jistě zaujme i Farming Giant. Jedná se o produkt známé společnosti UIG Entertainment, jejíž série Giant zasahuje do nejrůznějších odvětví lidské činnosti (The Train Giant a další).

Farming Giant vstupuje na hodně zaplněný trh simulačních her, které se věnují farmaření. Přináší spoustu klasických funkcí a principů, které hráči znají ještě z dob Traktor Zetor Simulátor 2009. Základem je vynikající grafika, která zaujme hned na první pohled. Hráč si může prohlížet detaily jak okolní přírody, pěstovaných surovin, tak hlavně používaných strojů. A těch je ve hře Farming Giant opravdu hodně. V základu je stovka různých traktorů, mašin a příslušenství.

Farming Giant má pro hráče kromě klasického simulačního prvku, ve kterém se hráč stará o pole případně o domácí zvířectvo, i mnohem náročnější úkol. Je třeba se postarat o celkovou prosperitu podniku a vybudovat konkurenceschopný základ, na kterém bude možné dále stavět. K tomu je zapotřebí nejen stoprocentního nasazení při správě polností a údržbě strojů a budov, ale hlavně smysl pro plánování a velmi dobré ekonomické uvažování. Ke všemu je ve hře navíc nově zaveden prvek RPG. Ten umožňuje hráči získávat zkušenosti za jednotlivé splněné úkoly a postupně si tak přidávat další a další schopnosti, které mu v daném odvětví pomohou.

Hráč si tak může určit, čím se chce zabývat a vzdělávat se tak přesně v tom směru, který plánuje nejvíce protěžovat na své farmě nebo ranči. 

Farming GiantFarmaOkolo řeky

Hlavní funkce a vlastnosti:

  • Velmi podařené grafické zpracování
  • Ekonomický systém
  • Ranče, farmy
  • Množství strojů a zařízení
  • Zkušenosti a skilly
 

Verze 1.0.0.2 - 348,87 MB

Doporučujeme

Souhrnné informace

Licence: Demo
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.uieg.de/
Velikost souboru: 348,87 MB
Operační systém: Windows XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit
Verze: 1.0.0.2
Počet stažení: 4956
Publikováno: 29.11.2012
Poslední aktualizace: 29.11.2012
Zařazeno v kategoriích: Farmářské hry, Strategie

Značky

Podobné programy

Diskuse

Žádosti o rady prosím směrujte do poradny.

Napsat vzkaz

Jméno:
Email:
Opište znaky opačně  3 e 9 2 1 a  :
 
Vzkaz:
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)