SimFarm (1993)
0 %

Vyzkoušejte si práci na farmě

V nedávné době uživatele internetu zachvátila horečka v podobě online hry FarmVille. Koho by napadlo, že činnosti, které byly dříve chápány jako každodenní nutnost a nezřídka jako otrava, se časem stanou tak oblíbené. Jistě, hlavní podíl na tom má fakt, že není nutné nic z toho dělat vlastníma rukama, ale i tak je zájem opravdu veliký.

Hra SimFarm vám nabízí možnost stát se farmářem a starat se o vlastní pozemek, na kterém je třeba pro uživení pěstovat plodiny a zvířata, vše obhospodařovat a rozšiřovat. Na začátku si můžete vybrat jeden z devíti regionů, kde bude vaše farma stát. K dispozici máte mapu USA a na ní si místo volíte. Dle zvoleného bodu jsou vám pak přiděleny klimatické podmínky, které odpovídají skutečnému stavu v dané oblasti. Z toho také plyne vhodnost pěstování určitých plodin v určitém území.

Jakmile máte vše nachystáno, musíte se pustit do správy farmy. Znamená to budování stodol, nákup techniky, setí plodin, jejich zalévání a sklízení a také starost o chovaná zvířata. Musíte bojovat s nepřízní počasí, která může nabývat tak extrémních podob, jakými bezesporu jsou tornádo nebo písečná bouře.

S postupnou prací přichází i výdělky a každoroční možnost zvětšení farmy. Zajímavostí je propojení s městem, které kompletně inspirováno hrou SimCity. Zde můžete soutěžit nebo se zasadit o stavbu letiště a používat posléze práškovací letadlo.

Možností je spousta – staňte se farmáři již dnes! 

Pro správný chod hry SimFarm budete potřebovat aplikaci DOSBox, tu si můžete stáhnout zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Velké množství plodin
  • Výběr regionu
  • Formování farmy
  • Kompletní správa majetku

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Maxis
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: http://www.maxis.com
Velikost souboru: 1,19 MB
Operační systém: Win 95 /Win 98 /Win 2000 /Win XP /Win 7 /DOS
Verze: 1993
Počet stažení: 2710
Publikováno: 09.08.2012
Poslední aktualizace: 2012-08-09 10:55:04
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Strategie | Farmářské hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - SimFarm

Doporučujeme

Nahoru