Flight (Flash)
0 %

Létání s papírovou vlaštovkou

Každý má jiný způsob, jak doručuje svá přání Ježíškovi nebo Santa Clausovi. Malá holčička, která chce zase vidět svojí maminku, si zvolila poněkud netradiční cestu. Rozhodla se své přání poslat papírovou vlaštovkou. Je na vás, ať ji doručíte až na severní pól.

Vlaštovka spadla na zem téměř hned po tom, co ji dívka vyhodila z okna. Vy ji opět vyhodíte severním směrem. Při svém letu nasbíráte hvězdičky, díky kterým si poté budete moct koupit různá vylepšení. Mezi ně patří například kormidlo, díky němuž lze korigovat směr letu vlaštovky, a další užitečné nástroje a vylepšení.

Při každém hodu urazí letadélko určitou vzdálenost, za což získáte náležitou odměnu. Můžete chytat také origami jeřáby, kteří na určitou dobu zdvojnásobí počet peněz, které získáváte za sběr hvězdiček.

Vlaštovka bude cestovat po různých částech světa, než se dostane na severní pól. Ve hře tak narazíte na spoustu různých prostředí, ve kterých se papírové letadélko naučíte ovládat i v nepříjemných větrných podmínkách. Jedná se o velmi zábavnou a návykovou hru. Vždy budete chtít, aby papírová vlaštovka dolétla co nejdále. Podaří se vám ji dostat až na severní pól?

Ke hraní této hry budete potřebovat Adobe Flash Player, který naleznete zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Neustálé vylepšování
  • Barevná grafika
  • Zábavný let papírové vlaštovky

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Krin Juangbhanich
Domovská stránka: http://krinstudio.com/
Velikost souboru: 8,54 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Flash
Počet stažení: 438
Publikováno: 13.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-09 14:30:56
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Flash hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Flight

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Nahoru