Pyro 2 (Flash)
0 %

Hrátky s ohněm

Slovo pyro je odvozeno z řeckého πυρ tedy pyr, což znamená oheň. Ten podle všeho používali už naši dávní předkové v Africe před miliónem let. Nejprve ho samozřejmě používali k tepelné úpravě jídla a později i k ochraně před chladem. Stal se jednou z nejdůležitějších věcí, která vedla k rozvoji společnosti a civilizace.

Oheň je forma hoření, při kterém vzniká velké množství tepla. V této logické hře využijete všechny jeho vlastnosti a budete se snažit zapalovat pochodně. Naštěstí už oheň nemusíte krást bohům, jak to udělal mýtický Prométheus, ale budete jej mít dostatek ve formě ohnivých koulí.

Ty budete posílat vzduchem okolo kamenných překážek kamkoliv se vám zlíbí. Vše musíte provést tak, aby se plameny dotkly pochodní, čímž rozzáříte temnou místnost. Mnohdy vám ve vašem úkolu budou bránit i dřevěné zábrany. Naštěstí však, jak každé malé dítě ví, dřevo relativně dobře hoří a není tedy žádný problém jej spálit.

Všechny z 50 levelů je možné zvládnout s pomocí jedné koule. To může být mnohdy obrovskou výzvou pro vaše mozkové buňky. Narazíte i na různá vylepšení, která vaše ohnivé koule udělají např. skákavější. Jde o velmi chytlavou logickou hru, ve které na vás čeká spousta zábavy a ani nemusíte být pyromaniak, aby se vám líbila.

Ke hraní této hry budete potřebovat Adobe Flash Player, který naleznete zde.

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Logická hra s ohněm
  • Velké množství levelů
  • Spousta záludných hádanek

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Arkatufus
Domovská stránka: http://samplerinfo.com/
Velikost souboru: 0,68 MB
Operační systém: Win XP /Win Vista /Win 7 /Win 8
Verze: Flash
Počet stažení: 408
Publikováno: 30.07.2013
Poslední aktualizace: 2013-07-24 11:07:24
Zařazeno v kategoriích: Hry a zábava | Flash hry

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Pyro 2

Nahoru