ONLYOFFICE (7.4.0.163)
0 %

Nejlepší bezplatná náhrada za Microsoft Office

S balíkem ONLYOFFICE získáte bezplatnou náhradu za sadu MS Office včetně všech jeho součástí jako Word, Excel či PowerPoint. ONLYOFFICE umožňuje offline a online úpravy dokumentů, tabulek a prezentací z jednoho okna a poskytuje plnohodnotnou sadu Office vhodný pro domácí uživatele i malé a středně velké firmy.

Aplikace ONLYOFFICE Desktop Editors pro Windows usnadňuje offline úpravu a vytváření souborů sady Office a zároveň poskytuje přístup k online portálům ONLYOFFICE, které umožňují rychlé sdílení souborů a týmovou spolupráci.

Díky vizuálně přitažlivému rozhraní a intuitivnímu ovládání umožňuje aplikace ONLYOFFICE svým uživatelům otevírat dokumenty, listy nebo prezentace či vytvářet zcela nové. Dodává se s podporou některých z nejpopulárnějších formátů souborů, dokonce i těch, které jsou nativní součástí kancelářské sady Microsoft, a to: DOC a DOCX, ODT (OpenDocument), RTF a TXT. Kromě toho dokáže otevírat soubory PDF, XPS a DjVu a stahovat obsah HTML nebo EPUB.

Výraznou vlastností programu ONLYOFFICE je prohlížeč a editor založený na kartách, který umožňuje uživatelům otevírat více dokumentů ve více kartách téhož okna. Jinými slovy, nevyžaduje samostatné aplikace pro textové soubory, prezentace a úpravu tabulek, jako je tomu u většiny ostatních sady Office.

Přestože se svými možnostmi nevyrovná aplikaci Microsoft Word, textový editor obsahuje bohatou sadu funkcí, která je pro běžného uživatele více než dostatečná. Obsahuje možnosti přizpůsobení písma a odstavců, vkládání obrázků a hypertextových odkazů, nástroje pro tvorbu grafů a bohatou sbírku tvarů, symbolů a tlačítek, které lze použít k zatraktivnění dokumentu.

Tabulky a prezentace lze otevřít na samostatné kartě. Editor prezentací obsahuje základní sadu nástrojů pro vytváření a správu prezentací s několika přechodovými efekty a náhledem. Pokud jde o editor tabulek, obsahuje různé typy grafů a bohatou sbírku funkcí, která by měla stačit k vytváření profesionálně vypadajících statistických zpráv.

Desktopový editor ONLYOFFICE je navržen tak, aby usnadňoval úpravu dokumentů a řízení projektů, aniž by zanedbával týmovou práci. Desktopové editory ONLYOFFICE nabízejí životaschopnou alternativu k placeným kancelářským balíkům, která má potenciál stát se i vážnějším konkurentem pro ty bezplatné.

Hlavní funkce a vlastnosti

 • Zobrazení, úprava a spolupráce na dokumentech a prezentacích
 • Vytvářejte formuláře a vyplňujte je online
 • Čtení souborů PDF a export/import do/z formátu PDF
 • Konverze dokumentů do formátů Markdown a HTML
 • Proměňte své učebnice na elektronické knihy
 • Generujte texty pomocí pomocníka umělé inteligence
 • Sdílejte své dokumenty
 • Využívejte režimy společné úpravy
 • Porovnávejte a kontrolujte dokumenty a sledujte změny
 • Přidávání komentářů a připomínek
 • Komunikujte prostřednictvím vestavěného chatu nebo aplikace Telegram
 • Kód s otevřeným zdrojovým kódem dostupný na GitHube
 • Tři úrovně šifrování

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Ascensio System SIA
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.onlyoffice.com/
Velikost souboru: 203,68 MB
Operační systém: Win 7 /Win 8 /Win 10 /Win 11
Verze: 7.4.0.163
Počet stažení: 72
Publikováno: 17.09.2023
Poslední aktualizace: 2023-06-24 14:56:55
Zařazeno v kategoriích: Kancelářské balíky | Kancelářské programy | Podnikání a domácnost

Ohodnoťte aplikaci!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé

Poradna aplikace - ONLYOFFICE

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé
Do poradny Zobrazit všechny otázky

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

453826 přečteno

Pixwords nápověda 3. díl

227658 přečteno
Nahoru