9 nejlepších chlastacích her na mobil, které rozproudí každou párty

Ztrácí vaše párty náboj a potřebujete oživit osazenstvo? Není nic lepšího, než stáhnout jednu z mnoha párty her na mobil a užít si spoustu originální zábavy. Společenské hry pro Android i iPhone nabízejí různé herní módy a často jde o takzvané „chlastací hry“, které si ale můžete přizpůsobit podle potřeby. Pravda nebo odvaha, znalostní kvízy, aktivity pro velké partie i pár jednotlivců. Vybrali jsme pro vás 9 nejlepších párty her na mobil, se kterými si užijete vynikající zábavu.

Drunkin' – Nezapomenutelný večer s bláznivými úkoly

Hledáte zábavnou párty hru, kterou můžete hrát s přáteli nebo v páru? Drunkin' je přesně to, co potřebujete! Zažijete s ní nezapomenutelné večery plné divokých a bláznivých úkolů! Od epických soubojů až po šťavnatá odhalení pravdy, Drunkin' vám garantuje párty večer, o kterém budete mluvit ještě několik týdnů poté.

Ať už se chystáte vykvákat nějaké tajemství nebo provést nějaké lumpectví, tato hra se vám perfektně trefí do nálady! S výběrem 15+ divokých herních módů při hraní Drunkin' nikdy nezažijete nudu!

Stáhnout Drunkin' párty hru do mobilu zdarma

Fun Ways to Think 2 – Stovky hádanek z písmen, emotikonů, písní log a siluet postav

Kombinace slov a obrázků mohou být náročné, zejména, pokud se spojí netradičním stylem, jako je tomu ve hře Fun Ways to Think 2. Zde je vaším úkolem vyřešit stovky hádanek, kde se mísí obrázky s písmeny, emotikony, logy, písněmi, filmy a obrysy postav či věcí.

Fun Ways to Think 2 funguje tak, že se vám vždy zobrazí kombinace více faktorů představující určitou věc (jméno, postavu, film, píseň, obyčejné slovo apod.) a vy musíte na základě indicií uhodnout, o jakou věc jde. Spojení znalostní, postřejové a logické hry na párty se prostě nabízí vyzkoušet!

Stáhnout Fun Ways to Think 2 do mobilu zdarma

Balagan: Party & Drinking Game

Studio Drink-O-Tron Games se vrací s novou verzí své nejnovější chlastací párty hry Balagan! Připravte se na několik osobních odhalení, když se ponoříte do otázek jako "Kdo má vždy chuť na sex?" a jmenování dostatečného počtu filmů s Nicolasem Cageem, abyste zůstali střízliví. Hra slibuje, že odhalí zajímavé informace o vašich přátelích včetně určení nejsexy osoby ve skupině. Připravte se na noc plnou smíchu, odhalení a možná i několika výčitek s Balaganem!

Stáhnout Balagan mobilní hru zdarma

5 Second Rule – Dokážete odpovědět na různé otázky v krátkém časovém okně a pod tlakem?

Zajímavé otázky, málo času a vlastní pravidla pití? 5 Second Rule vám dodá trošku adrenalinu na večer, kdy budete vystaveni časové tísni při zodpovězení položených otázek. Jednoduché otázky a 5 sekund na zodpovězení, resp. uvedení správných odpovědí. Jednoduché na pochopení, těžší na vyhrání s postupem večeře.

5 Second Rule ke stažení zdarma

Drunk Potato – Horká brambora s náhodnými otázkami i trapnými výzvami

Drunk Potato je živá a rychlá párty hra pro dospělé, která se drze obměňuje s klasickým konceptem horkého brambora. Hráči čelí náhodným a často riskantním otázkám spolu s trapnými výzvami, což přináší zábavný a nepředvídatelný zážitek. Ať už jmenujete jména striptérek, pojmenováváte slavné roboty, poukazujete na životní chyby nebo rychle sumarizujete Harryho Pottera, hra zaručuje večer plný smíchu a zábavy.

Stáhnout Drunk Potato na mobil zdarma

ACTIVITY Original

Jen málokoho minula vynikající společenská hra jménem Activity. Tato hra nabízí překvapivou zábavu pro nejrůznější věkové kategorie a svým hráčům přináší skutečný požitek ze hry. Pokud si ji tedy chcete zahrát se svými známými, jen zrovna nemáte papírovou verzi u sebe, není nic jednoduššího než spustit mobilní verzi hry, která má oproti té papírové mnoho výhod. Figurky ani kartičky nepadají ze stolu, není třeba hledat píšící tužku nebo pero či čekat, až se dosype písek v přesýpacích hodinách.

ACTIVITY Original patří mezi kvalitní aplikace, která staví na osvědčeném herním konceptu prověřeném množstvím odehraných večerů. Hra navíc podporuje obrovské množství jazyků včetně češtiny.

Stáhnout stolní hru Activity na mobil

PIJEŠ!

Párty s alkoholem si bezpochyby zpestříte i mobilní hrou PIJEŠ! Odpovídáte na dotazy nebo plníte různé aktivity. To vše navíc v češtině a rozděleno do 4 hlavních kategorií. Jako bonus si můžete zvolit dvě dodatečná témata Pikantní a Erotické, pokud si chcete akci trošku okořenit.

Stáhnout mobilní hru PIJEŠ! zdarma

TV Kvíz – Klasický AZ kvíz na mobilu

Televizní znalostní soutěž AZ Kvíz je známá všem milovníkům podobných typů pořadů, kde se proti sobě postaví dva hráči a správnými odpověďmi na otázky se snaží porazit soupeře.

Mobilní hra TV Kvíz je postavena na velmi podobném principu, kdy se soutěžící snaží spojit tři strany trojúhelníkové hrací plochy dohromady jednou souvislou čarou. Herní plán je složen z 28 šestiúhelníků, které jsou na začátku všechny neutrální a postupně se vybarvují. Ideálka na párty, chcete-li něco vědomostního a klasického.

Stáhnout TV Kvíz zdarma

PartyPal – 18 skvělých párty her v češtině, které zaručeně pobaví

PartyPal je váš ideální společník na každou párty. Stáhněte a získejte více než 18 skvělých miniher lokalizovaných do češtiny, které si můžete zahrát s přáteli ale i rodinou, pokud uznáte, že jsou k tomu vhodné podmínky. Při hrách poznáte lidi blíže, dozvíte se něco nového, zabavíte se a zlepšíte si náladu.

PartyPal obsahuje těchto 18 skvělých her: Nikdy jsem, Lahvička, Raději bys, Hráč vs hráč, Pravda nebo lež, Ano nebo ne, Dealer, Nahoru nebo dolů, Výzva, Kdo pravděpodobně, Karta říká, Popiš slovo pantomimou, Pravda nebo úkol, Kategorie, Ohnivý kruh, Bomba, 21, Song Drop.

PartyPal na mobil ke stažení zdarma

Tak co, vybrali jste si z bohaté nabídky párty mobilních her? Chcete-li ještě větší a rozmanitější výběr, máme pro vás ještě více skvělých her, které zproudí každou párty. Stačí zavítat do našeho výběru, stáhnout zcela zdarma a máte vyhráno!

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

869004 přečteno

Pixwords nápověda 3. díl

227242 přečteno
Nahoru