Cheaty na The Sims 4

Jakkoliv jsou The Sims 4 poměrně rozporuplně přijatou hrou, její úspěch je zaručen. Proč? Protože Sims. Mnoho hráčů, častěji než v jiných hrách, se uchyluje v každém díle k používání cheatů. Ty odstraní problémy, které hráč zrovna nechce řešit, což je u tak komplexního díla poměrně žádoucí. Jako by to věděli i tvůrci hry, kteří zadávání cheatů maximálně ulehčují.

Zadávání základních cheatů

Cheaty se vypisují do konzole, kterou vyvoláte velmi snadno – zmáčknete ve hře klávesovou zkratku CTRL+SHIFT+C.

Povolení pokročilých cheatů

Spusťte opět konzoli, ale napište do ní bez uvozovek „testingcheats true“. Pokud budete chtít tyto cheaty deaktivovat, stačí napsat „testingcheats false“.

Editace Simíků

Po povolení pokročilých cheatů můžete do konzole vepsat „cas.fulleditmode“, což vám odemkne možnost upravovat úplně všechny vlastnosti Simíků.

Základní cheaty

Základní cheaty se zadávají do konzole, kterou vyvoláte stisknutím SHIFT+CTRL+C.

Pokročilé cheaty

Pokročilé cheaty fungují po jejich aktivaci, viz modrý rámeček v první části článku. Vyvoláte je poté tím, když zmáčknete SHIFT a zároveň kliknete na daný objekt. Po kliknutí na Simíka můžete resetovat Simíka, přidat ho do rodiny, udělat ho šťastným, vypnout ubývání jeho nálad a podobně.

Pokud kliknete se Shiftem na nějaký předmět, tak ho můžete resetovat, zašpinit, nebo vyčistit, a pokud kliknete na nějaké místo, můžete na něj okamžitě Simíka teleportovat.

Díky povolení testovacích cheatů lze zvyšovat i schopnosti Simíků. Tyto cheaty se opět zadávají do konzole:

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 4 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Lukas
Lukas

Naistaloval jsem si novy dodatek Rocni obdobi a nufunguji mi cheaty na dovednosti a dal jsem testingcheats true a nefunguji. Proc to nejde?

26.06.18 15:49 reagovat

Mirka
Mirka

Ahoj. Nevíte jestli jsou cheaty í na Ps4 ? Zatím jsem je nikde nenašla. Noc děkuji za radu

08.12.17 21:39 reagovat

Honza
Honza (administrátor)

Dobrý den, ano i na PS4 existují cheaty. Jejich aktivaci provedete stisknutím a podržením všech 4 triggerů současně (L1,L2,R1,R2) a napsáním "testingcheats true" (bez uvozovek) do malého textového okna, které se objeví. Použít pak můžete cheaty jako "motherlode" - 50 000 Simoleonů, "rosebud" - 1000 Simoleonů, případně rovnou "Money #" - místo # dáte číslo, které označuje, kolik peněz dostanete. Jinak velké písmeno napíšete pomocí stisku kláves X a O (platí pro PS4) a stiskem A a B (platí pro Xbox One).

16.01.18 12:59 reagovat

Apolena
Apolena

Dobrý den, nejde mi napsat mezera mezi “testingcheats” a “true” místo toho mi to píše nějaké čínské znaky. Co mám dělat?

25.12.18 22:13 reagovat

jirka
jirka

zdravím pořád zkouším ty cheaty na peníze ale i tak pořád nic dával jsem vše i testingcheats true apod pak kaching nebo motherlode a vůbec nefunguje

24.04.16 23:09 reagovat

lucka
lucka

nejlepsi cheat na prachy je: sims.modify_funds (častka) :)

29.03.15 21:54 reagovat

Hanča
Hanča

když zmáčknu klávesu ctrl+shift+c , tak se mi nic neukáže .. dá se tabulka zobrazit jiným sbůsobem ? .. Děkuji předem

01.02.15 10:52 reagovat

Doporučujeme

Nahoru