Euro Truck Simulator 2 dostává první elektrický kamion od Renaultu

Legenda kamionových simulátorů dostává první elektrický stroj. Řeč je o stále oblíbené a hrané české hře Euro Truck Simulator 2, která konečně (?) přivítá zástupce elektrických vozidel. Renault Trucks E-Tech T bude k dispozici v rámci rychlých zakázek (Quick Jobs), takže se s ním hráči neprojedou více než 300 kilometrů na jedno dobití.

Stane-li se, že kamion přijde o energii, k dispozici bude nouzové dobíjení, kde si mohou hráči za poplatek dobít dalších 300 km.

Jak vypadá interiér a pohon?

Vůz má klasický interiér kabiny a přehánět se bude na podvozku 4x2. Do plných ho budou tlačit 3 elektromotory hned vedle převodovky, aby poskytly výkon 490 kW. Šofér si bude moci prohlédnout i pochytat digitální palubní počítač s dvojicí obrazovek a nebude chybět ani detektor mrtvých úhlů.

Klasicky bude k dispozici varianta s pravostranným i levostranným řízením, což bude samozřejmě doprovázet i různé uspořádání interiéru. Renault Trucks E-Tech T bude využívat rekuperační brzdění, čímž se bude alespoň zčásti dobíjet energie.

Vývojáři se zavázali přidat mnohem více elektrických vozů v blízké budoucnosti, aby se přizpůsobili reálným trendům a dopřáli hráčům opět co nejrealističtější zážitek. Ani Euro Truck Simulator 2 neušel elektrifikaci a s nastoleným trendem tak lze očekávat mnohem více vozů s tímto pohonem.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Doporučujeme

Nahoru