God of War láme na PC rekordy. Sony míří také na PC

Hra God of War vyšla na PC teprve před několika dny, ale už nyní je pro společnost Sony obrovským hitem – v rámci her vydavatelství bylo překonáno několik rekordů, včetně počtu současně hrajících hráčů na službě Steam a hodnocení uživatelů hry God of War.

Čtyři roky poté, co se restart hry God of War dostal s velkým ohlasem na PS4, se tento týden hra konečně dostala na PC prostřednictvím služby Steam, a to se stejným nebo ještě větším ohlasem. Vzhledem k tomu, že pokračování God of War: Ragnarok vyšlo letos na PS5 a PS4, je nad sérií očividně velké vzrušení – což znamená, že PC port si vyzkoušelo spoustu nových hráčů, kterým se zřejmě také líbí.

God of War na PC ke stažení - Steam download

Zatímco počet současně hrajících hráčů hry God of War byl první den o něco nižší než u kolegů z portu pro PlayStation Horizon: Zero Dawn první den na PC, zdá se, že titul od Sony Santa Monica od té doby shromáždil své jednotky - jelikož počet hráčů od té doby jen stoupl a dnes dosáhl historického maxima pro hru od Sony na PC 73 529.

God of War je také nejprodávanější hrou na Steame za poslední týden a v současnosti je nejlépe hodnocenou hrou Sony na Steame od hráčů s hodnocením "Overwhelmingly Positive" z více než 8000 recenzí - což jí na SteamDB dává více než 94 %. Pro srovnání, hra Days Gone má hodnocení 91,43% a Horizon: Zero Dawn má jen 83,64%.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

868946 přečteno

Doporučujeme

Nahoru