GTA V zdarma ke stažení na Epic Games Storu!

Chtěli byste Grand Theft Auto 5 zdarma? Tak jste se právě dočkali, protože Epic Games Store míří pořádně vysoko a přináší zatím poslední díl GTA zcela free. Epic o tom informoval na svém Twitter účtu prostřednictvím příspěvku, který ale vzápětí smazal. Nic to však nemění na tom, že hra bude součástí čtvrtečních her zdarma, které si mohou hráči stáhnout a uchovat na svém účtu na stálo.

Hra bude k dispozici ke stažení zdarma do 21. května, takže byste si s downloadem měli pohnout. Jde o jednu z největších her, jaké kdy Epic Games Store nabízel ke stažení v rámci svých bezplatných čtvrtků. GTA V je momentálně k dispozici na Steamu a přes Rockstar Games Launcher.

Hra vyšla na počítače v roce 2015 a okamžitě si získala přízeň drtivé většiny hráčů. Nekonečné možnosti hraní, přidávání vlastního obsahu i skvělý multiplayer jsou jedněmi z hlavních pozitiv, kterými GTA 5 disponuje. Odehrává se ve vymyšleném státě San Andreas, kterému jako předloha sloužila Jižní Kalifornie. Sólo příběh sleduje trojici kriminálníků a jejich zálibu v loupežích. Kromě chůze si mohou hráči užít jízdu na luxusních autech, letadlech, vrtulnících atd. Hra se řadí na třetí místo v žebříčku nejprodávanějších titulů historie!

Grand Theft Auto 5 ke stažení

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 3.5
Hlasováno: 14 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

453484 přečteno

Doporučujeme

Nahoru