Jak hrát FIFA 23 v předstihu před oficiálním vydáním? Existují 3 způsoby

Chcete získat předběžný přístup ke hře FIFA 23? Máme pro vás informace, jak toho dosáhnout. Vždyť není přece nic lepšího, než získat náskok před soupeřem, no ne? Navíc společnost EA již tradičně přinese hráčům s early-accessem několik výhod do online hry, zejména do módu Ultimate Team.

Při chytrém manažování si tak můžete vytvořit skvělý tým dříve, než většina hráčské komunity. V datu oficiálního vydání tak budete mít jasnou výhodu, kterou přetavíte na lepší výsledky a body v soutěži. S předběžným přístupem přichází i další přínos v podobě obchodování s hráči. Stejně jako při skládání týmu i ve FIFA Marketu tak můžete začít obchodovat dříve a doplnit si tým o hráče, které potřebujete.

Fotbalová série FIFA je bezpochyby jednou z největších sportovních her na všech platformách. Přesto si jen velmi malé procento hráčů dopřeje předběžný přístup. Vědí sice, že si hru v brzké době koupí, ale nechce se jim investovat do produktu, který ještě nemá recenze, není ani nejlépe vyladěný a stojí o něco víc. Pokud ale patříte k hráčům, kteří stráví s FIFA 23 celý příští rok v online zápasech, pak byste měli zvážit předčasné zakoupení. Že nevíte, jak na to? Zde jsou 3 možnosti, jak předběžný přístup do hry získat.

Oficiální datum vydání FIFA 23 je stanoveno na 30. září. To ale neznamená, že musíte na produkt čekat až do té doby. K dispozici máte 3 možnosti, jak si hru vyzkoušet o pár dní dříve než většina hráčské komunity.

Přihlášení k odběru EA Play

Služba EA Play stojí na celý rok jen 599 Kč, měsíčně pak 99 Kč. Za tuto malou částku získáte předběžné přístupy k mnoha novým hrám včetně FIFA 23. Pokud zvolíte tuto možnost, získáte 10 hodinový předběžný přístup před oficiálním vydáním hry, ale je možné, že bude omezen pouze na specifické módy. Možné omezení se týká jen této 10-hodinové periody a po oficiálním vydání bude FIFA plně dostupná se vším, co nabízí.

Přihlášení k odběru EA Play Pro na PC

Pokud hledáte možnost, jak hrát FIFA 23 co nejdříve a bez jakýchkoli limitací, musíte si předplatit službu EA Play Pro. Jedná se o exkluzivitu pro hráče na počítačích, kteří si ale hru budou moci vyzkoušet až 10 dní před oficiálním vydáním. FIFA 23 bude v této službě dostupná a to ve verzi Ultimate Edition.

Předobjednávka FIFA 23 Ultimate Edition

Posledním způsobem, jak získat hru před jejím oficiálním vydáním, je samotné předobjednání hry FIFA 23 v Ultimate Edition. V tomto případě půjde o 3-denní předběžný přístup a bez jakýchkoli omezení. Pokud si náhodou platíte i základní předplatné EA Play a hru si předobjednáte, získáte kombinovaný 6denní early access na 10 hodin. Po zahrání tohoto času se budete moci přihlásit do hry 3 dny dříve před oficiálním datem vydání a užít si plnohodnotné 3 dny náskoku.

Proč si předobjednat?

Nová FIFA 23 bude zároveň poslední s tímto označením. EA Sports končí licence, proto dostane série nový název EA Sports FC. Kromě nového systému animací HyperMotion2 přinese vůbec poprvé podporu cross-playu mezi platformami i rozšíření ženského fotbalu. Těšit se můžete také na pokrytí Světového šampionátu v Kataru či největší škálu licencí hráčů, klubů i lig.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 3
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru