Jak nainstalovat Adobe Flash pro Android (včetně 4.4 KitKat)

Flash Player býval konkurenční výhodou pro systém Android, který jako jediný dokázal bez problémů zobrazovat stránky, které se právě na Flash spoléhaly. Jenže Adobe vývoj Flashe pro Android stoplo a Google už se také rozhodl, že budoucnost patří spíše HTML5. Přesto lze Flash na Android, a to včetně nejnovější verze 4.4 (KitKat), nainstalovat – snadno a rychle.

Potřebovat budete pouze telefon s Androidem, skvělý prohlížeč Dolphin Browser a upravený instalační soubor .apk pro KitKat. Také ve svém telefonu musíte povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů, to znamená z míst mimo Google Play. To provedete jednoduše v Nastavení - Zabezpečení- Neznámé zdroje.

Postup je naprosto jednoduchý:

  1. Nainstalujte si Dolphin Browser
  2. V nastavení zvolte, že má být použit Jetpack (měl by být nativně povolený)
  3. Stáhněte a nainstalujte tento upravený Adobe Flash Player pro Android 4.4.x KitKat
  4. Vlezte opět do nastavení Dolphinu a tam zvolte, Obsah Webu a povolte použití Flashe

Tadá, hotovo, vyzkoušejte si ještě, jestli flash funguje – jestliže se vám zobrazí animace na této stránce, máte splněno a můžete si zahrát třeba některou z her na webu, které jsou často právě na této technologii založeny, nebo se jen kochat pokročilým animovaným webovým obsahem – pozor ale na to, že flashové prvky jsou náročné na přenesená data, takže si hlídejte svůj FUP limit, nebo využívejte WiFi internet.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

453505 přečteno

Doporučujeme

Nahoru