Jak zjistím, kolik jsem utratil ve hře League of Legends?

MOBA hry se těší obrovské oblibě také proto, že jsou zcela zdarma. Tohoto modelu se drží i nejhranější z nich, League of Legends, ale hráči přece jen mohou do hry investovat peníze. Pro každého šampiona si totiž mohou pořídit jeden nebo více skinů a k dispozici jsou i další zpoplatněné možnosti. Ty sice nezlepší šanci hráče na vítězství, ale udělají hru příjemnější.

Zajímalo vás, kolik jste do hry League of Legends vložili za všechny ty roky peněz? Pravděpodobně nenajdete mnoho takových, kteří do hry nevložili vůbec nic. Ať už jde o zakoupení šampiona, pořízení nového talentového stromu nebo již zmiňované skiny, pro ten nejlepší herní zážitek sáhlo mnoho hráčů po mikrotransakcích.

Kosmetické předměty jsou ve většině her a stejně tak jsou i zpoplatněny. V případě League of Legends lze zakoupit za RP - Riot Pointy, které si zase pořídíte za reálné peníze. Skiny mění vzhled vaší postavy, přidávají nové hlášky, animace i efekty. Stejně tak lze ve hře zakoupit battle pass a to také pomocí RP. Hráči tak mohou získat více odměn jen za to, že hrají. Chcete-li zjistit, kolik jste již ve hře League of Legends utratili, podívejte se na návod, jak na to:

  • Přihlaste se pomocí červeného tlačítka.
  • Klepněte na ikonu 'Show me the money'.
  • Právě se vám zobrazila celková částka, kterou jste do LoL nalili. Na řadu přichází smích nebo slzy.

Poznámka na závěr: Zobrazená částka počítá s penězi, které jste do hry vložili pouze v daném regionu, na kterém aktuálně hrajete.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru