Kdy spustí Disney+ v Česku a na Slovensku?

Streamovací služba Disney+ již brzy přijde i na slovenský a český trh. Učiní tak jen nedlouho poté, co HBO konečně spustilo svou službu HBO Max pro náš trh. Netflixu se tak rozrůstá konkurence všude po světě, přesto si udržuje mezi službami prvenství ve většině ohledů. Nemuselo by tomu tak být už dlouho, vzhledem ke kvalitě obsahu. Na druhé straně jsou ale streamovací služby jako Disney+ či HBO Max stále v nedohlednu, pokud jde o celkový nabízený obsah.

Disney Plus v Česku a na Slovensku už letos

Disney+ je již za mořem zažívanou stálicí, která v Americe zprostředkovává služby od 12. listopadu 2019. Postup do dalších zemí je však velmi pomalý, ale už brzy se to pro některé evropské země změní. Evropský trh už ale nebude muset čekat dlouho, protože podle oficiálních informací přijde Disney Plus do několika desítek zemí Evropy včetně Slovenska, Česka, Polska nebo Maďarska už toto léto.

Přesné datum spuštění Disney+ na Slovensku a v Česku zatím oznámeno není, ale v nejbližších měsících bychom měli být iv tomto ohledu chytřejší. Nyní zbývá jen doufat, že nedojde k neplánovanému odkladu a v létě si budou moci Disney+ opravdu předplatit i diváci v Evropě.

Obrovské množstvo exkluzivit s dabingem

Platforma Disney+ nabízí obrovské množství obsahu z nejrůznějších žánrů a značek. Nechybí mezi ním ani exkluzivní obsah, který je zároveň hlavním tahákem pro mnoho předplatitelů. Disney produkce, Star Wars univerzum, Marvel komiksy, Pixar animované filmy, National Geographic dokumenty a mnoho dalších titulů ze studií jako 20th Century Studios, FX, Disney nebo Television Studios. Diváci si tak brzy prohlédnou skvělé seriály jako Mandalorian, Loki, Hawkeye, WandaVision, Star Wars: The Book of Boba Fett a stovky exkluzivních filmů, které jinde nenajdou.

Podobně jako HBO Max, i Disney Plus si chce před příchodem na český a slovenský trh připravit širokou základnu titulů s dabingem. Nejaktuálnější informace ale říkají jasně – Disney+ bude mít na slovenském a českém trhu premiéru v průběhu léta roku 2022. Těšíte se?

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 1. díl

867190 přečteno

Doporučujeme

Nahoru