Disney+ (mobilní)
100 %

Streamovací služba s kvalitním obsahem

Nabídka streamovacích služeb je v dnešní době opravdu pestrá a věříme, že může být obtížné vybrat si tu nejlepší. Společnost Disney plánovala do roku 2024 na své nové platformě Disney+ mít 90 milionů platících předplatitelů. Podařilo se jí to už v roce 2021 a právem si uplatnila pozici jedné z největších streamovacích společností na trhu. My máme tu skvělou možnost, že si můžeme vybrat, které společnosti budeme pravidelně měsíčně posílat peníze - Netflix, Amazon Prime, HBO GO nebo Disney+? Záleží jen na preferencích.

Za vznikem této služby streamování stojí společnost The Walt Disney Company a odstartovala ji na konci roku 2019. Obrovská knihovna multimediálního obsahu od studií Pixar a Walt Disney je plná toho nejlepšího, co se dá na trhu najít - Marvel filmy se superhrdiny, dokumenty od National Geographic, Star Wars univerzum a mnoho dalších. Nechybí ani exkluzivní obsah, jako například sci-fi hit The Mandalorian!

Na začátek je třeba uvést, že Disney+ aktuálně není k dispozici pro Českou ani Slovenská republiku. To znamená, že nejsou k dispozici titulky ani dabing v těchto jazycích. Netřeba ale zoufat, podle posledních informací by mělo být vše k dispozici v první polovině roku 2021. Momentálně se tato obstrukce dá obejít zřízením si VPN připojení, které vaše zařízení virtuálně přesune do jakékoli země na planetě. Pokud se vám ale nechce podstupovat tento krok, jednoduše si počkejte pár měsíců na zpřístupnění aplikace v Česku nebo na Slovensku.

Filmy a seriály je možné sledovat najednou až na čtyřech zařízeních. Nechybí možnost sledovat v HD rozlišení a některé tituly si dokonce užijete i v 4K Ultra HD! Sledovat můžete na mobilních zařízeních s Androidem, Apple mobilech nebo tabletech, smart TV, v počítači přes webový prohlížeč nebo na konzolách PlayStation či Xbox.

Aktuální nabídka titulů je mimořádně pestrá a široké spektrum filmů a seriálů společnosti za roky působení na trhu umožňuje dívat se prakticky do němoty. Klasické kreslené pohádky, hrané filmy, animované seriály, filmy a seriály Marvel, Star Wars nebo Disney Originals - to je právě exkluzivní obsah, který nikde jinde nenajdete

Kromě výše zmíněných můžeme také spomenout tituly jako Mulan, Avatar, Princezna Nevěsta, Phineas and Ferb The Movie, Simpsonovi, DuckTales, Star Wars: The Clone Wars, Gravity Falls, Frozen, nejrůznější dokumenty apod.

Veškerý obsah si užijete bez reklam a jako bonus můžete sledovat vše ve společnosti přátel nebo rodiny. Stačí se připojit do skupiny přes aplikaci a vychutnáte si vše společně! Nechybí ani možnost stahovat obsah na offline shlédnutí.

 

Hlavní funkce a vlastnosti

  • Obsah bez reklam
  • Stahování pro offline sledování
  • Marvel, Star Wars, Pixar, Disney i Nat Geo
  • Exkluzivní obsah
  • 4K Ultra HD obraz
  • Filmy i seriály
  • Pro Android, iPhone, konzoly i PC

Informace o aplikaci

Licence: Zdarma
Autor: Disney
Potřeba instalace: ano
Domovská stránka: https://www.preview.disneyplus.com/cz
Operační systém: iOS /Android
Verze: iPhone, iPad / Android
Počet stažení: 303
Publikováno: 16.02.2021
Poslední aktualizace: 2021-02-16 13:21:05
Zařazeno v kategoriích: Aplikace pro mobilní telefony a tablety | Foto a Video (mobilní) | Nástroje (mobilní) | Produktivita (mobilní)

Ohodnoťte aplikaci!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 3 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Poradna aplikace - Disney+ (mobilní)

Doporučujeme

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

222685 přečteno
Nahoru