Kultovní Vietcong dostal k 20. výročí remaster. Stáhnete si ho zcela zdarma

Kultovní česká hra Vietcong dostává plnohodnotný remaster. Autorem je Tomáš Florian, který svůj fanouškovský projekt představuje při 20. výročí značky. Vietcong HD Remaster se může pochlubit nejen hezčí grafikou, ale rovněž vylepšeným zvukem.

I když jde o neoficiální remaster, česká moderská komunita do něj vložila spoustu úsilí, aby Vietcong opět trošku oživila. Hra pravděpodobně potěší spíše památníky než zcela nové hráče, ale je hezké vědět, že stále existují lidé, kteří se nebojí píchnout i do něčeho staršího.

Co nového přináší Vietcong HD Remaster?

Vietcong HD Remaster se může pochlubit ostřejšími texturami, vyšším rozlišením, realističtějším a kvalitnějším 3D zvukem a pokročilejším post-processingem spolu s vyšší vykreslovací vzdáleností. O nový Vietcong je od komunity zájem, o čemž svědčí i 59 komentářů (v době psaní článku) pod oficiálním představením hry.

Na gameplay hry Vietcong HD Remaster se můžete podívat výše, nebo si užijte detaily textur prostředí, zbraní či vojáků ve videu níže.

Vietcong tak dostává remaster v době, kdy Mafia, další česká kultovní hra, přináší zbrusu nové mise a lokality. Pokud si chcete zavzpomínat, neváhejte a zavítejte na naši stránku, kde najdete Vietcong HD Remaster v češtině, jakož i samostatný soubor s vylepšením 3D zvuku v sekci Doplňky.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru