Letní slevy na Steamu startují!

(Aktualizováno 26.6.2017) Ani v roce 2017 nezůstanou peněženky hráčů ušetřeny letního masakru. PayPal totiž zveřejnil přesný termín letních slev na Steamu. Na hráče tak čeká spousta lákadel, kterým se jen těžko odolává. Přesné informace o zlevněných titulech nejsou k dispozici, ale určitě se mezi nimi objeví pecky jako Witcher 3, GTA V, Rust a mnoho dalších. Očekávat lze i slevu klasických titulů jako Counter Strike: Global Offensive apod.

Summer Steam Sale 2017

Termín Summer Sale na Steamu

Steam, případně celé Valve předem nikdy datum nezveřejňuje. Tají to do poslední chvíle – pokud si článek přečtete ještě před vypuknutím slev, můžete se o tom ostatně poměrně jednoduše přesvědčit. Přesný termín se tak odhaduje, případně vypočítává z několika překvapivých poznatků. Svoji roli hrají konkrétní den v týdnu, pravidelná délka trvání s koncem o velkých prázdninách a největší úlohu pak má PayPal. Ten je totiž významným partnerem těchto slev a pravidelně vypouští informace několik dní před samotným startem slevového šílenství.

Steam Summer Sale 2017: čtvrtek 22. června 2017 od 19:00 CET

Zlevněné hry vybírejte přímo na Steam Summer Sale 2017.

Pozn. autora: opravdu všechny tipy na slevy se potvrdily, takže k dispozici je ve slevě jak CS:GO, tak Rust i GTA V (a samozřejmě mnoho dalšího). Ostatně můžete se podívat na screenshot nejprodávanějších her.

Nejprodávanější zlevněné hry na Steamu

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Diskuze

Pro přispívání do diskuze se musíte nejprve přihlásit. Prihlásit se

Doporučujeme

Nahoru