Letní slevy na Steamu startují!

(Aktualizováno 26.6.2017) Ani v roce 2017 nezůstanou peněženky hráčů ušetřeny letního masakru. PayPal totiž zveřejnil přesný termín letních slev na Steamu. Na hráče tak čeká spousta lákadel, kterým se jen těžko odolává. Přesné informace o zlevněných titulech nejsou k dispozici, ale určitě se mezi nimi objeví pecky jako Witcher 3, GTA V, Rust a mnoho dalších. Očekávat lze i slevu klasických titulů jako Counter Strike: Global Offensive apod.

Summer Steam Sale 2017

Termín Summer Sale na Steamu

Steam, případně celé Valve předem nikdy datum nezveřejňuje. Tají to do poslední chvíle – pokud si článek přečtete ještě před vypuknutím slev, můžete se o tom ostatně poměrně jednoduše přesvědčit. Přesný termín se tak odhaduje, případně vypočítává z několika překvapivých poznatků. Svoji roli hrají konkrétní den v týdnu, pravidelná délka trvání s koncem o velkých prázdninách a největší úlohu pak má PayPal. Ten je totiž významným partnerem těchto slev a pravidelně vypouští informace několik dní před samotným startem slevového šílenství.

Steam Summer Sale 2017: čtvrtek 22. června 2017 od 19:00 CET

Zlevněné hry vybírejte přímo na Steam Summer Sale 2017.

Pozn. autora: opravdu všechny tipy na slevy se potvrdily, takže k dispozici je ve slevě jak CS:GO, tak Rust i GTA V (a samozřejmě mnoho dalšího). Ostatně můžete se podívat na screenshot nejprodávanějších her.

Nejprodávanější zlevněné hry na Steamu

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 2. díl

453496 přečteno

Doporučujeme

Nahoru