Mobilní budíček od The Rocka

Jak žije a jak vstává herec The Rock – Dwayne Johnson? S aplikací The Rock Clock mohou uživatelé vyzrát na problémy s ranním vstáváním a současně si splnit některý z vlastních cílů. Pokud jsou navíc dostatečně tvrdí, mohou vstávat jako sám The Rock.

Budík The Rock Clock

Aplikace The Rock Clock vznikla jako jeden z několika projektů The Rocka. V základu jde o budík, který se ale po vzoru svého patrona kompletně vymyká všem klasickým budíkům. V prvé řadě po uživateli chce, aby si zvolil nějaký cíl, za kterým půjde. Současně přidá datum, aby věděl, jak je daleko k vytyčenému cíli.

Druhou výzvu představuje samotný budík. Uživatelé jej totiž po zazvonění jednoduše nevypnou. (The Rock „snooze button“ neuznává) Aplikace pozná, když uživatel skutečně vstane a teprve pak zvuk vypne. Ostatně i melodie patří k unikátům – všechny nahrál, nebo nazpíval sám The Rock a ráno tak uživatele může budit například popěvek „Good Morning Sunshine!“.

Výběr melodieNastaveníPlnění cíle

Jako motivaci pro nový den přidává známý wrestler krátké video, které se každý den mění. Uživatelé si tak po ránu mohou poslechnout pár povzbuzujících slov, vtípek, případně záznam zajímavého momentu, který se Dwaynu Johnsonovi stal.

Vstávání pro tvrďáky

Aplikace The Rock Clock obsahuje ještě jednu výzvu, která ale v Evropě poněkud zapadne. Mimo vlastní budík si totiž lze nastavit tzv. The Rock Clock, tedy budík, který používá sám The Rock. Nejde o melodii, ale o čas. Dwayne Johnson totiž patří mezi ranní ptáčata a vstává tak běžně před čtvrtou hodinou ranní. Ostatně na vše se můžete podívat na tomto videu z portálu Videačesky.cz. Populární moderátor Graham Norton tam s The Rockem aplikaci představuje a věnuje se všem detailům.

Kde aplikaci stáhnu?

Aplikace The Rock Clock je k dispozici zdarma pro mobilní telefony a tablety s operačními systémy Android a iOS. Ač lze najít nějaké odkazy pro Windows Phone platformu, nemá smysl se jimi zabývat. WP uživatelé mají (jako poměrně tradičně) smůlu.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

227454 přečteno

Pixwords nápověda 1. díl

869569 přečteno

Doporučujeme

Nahoru