Módy pro BeamNG Drive

Hraní na PC je, odhlédneme-li od AAA titulů velkých vydavatelů, které se točí v kruhu a utápějí se v moři peněz, ve skvělé formě. Důkazem jsou hlavně menší projekty, které však v některých ohledech posouvají laťku možností dál, než by si troufl vydavatel s miliardami v kapse. Nedávno jsme vám představili fenomenální offroad simulátor Spintire společně s módy, které si do něj můžete stáhnout, a dnes se zaměříme na neméně atraktivní simulátor, který se soustředí hlavně na fyziku a destrukci, která je zaměřena na takzvané soft body physics. A to je v dnešní době nedostatkové zboží, protože nejefektnější destrukce se na obrazovkách PC soustředí na „rozbíjení“, nikoliv realistické deformování.

Popularita BeamNG Drive, jakkoliv ještě ani zdaleka nedokončeného titulu, je ohromující a nejlépe ji dokládá množství módů, které pro hru vycházejí. Největší zastoupení mají, jako u Spintires, modely vozidel, protože obsah je to, co BeamNG Drive chybí nejvíce. Najdeme však i celé nové mapy, zvuky, nebo dokonce i letadla, či helikoptéry. V tomto článku, jak už je u nás zvykem, představíme průřez možnostmi, které módy nabízejí – v případě zájmu se pak můžete těšit na pokračování zaměřené na konkrétní typ doplňků do BeamNG Drive.

Jak nainstalovat módy a vozidla

Módy se instalují do složky s názvem Vehicles (pro vozidla), nebo Levels (pro mapy), nebo pouze alpha_prerace (pro ostatní). Stačí do nich přesunout obsah .zip souborů, které si stáhenete. Složky najdete v: C:\Users\VašeUživatelskéJméno\AppData\Local\BeamNG.drive\alpha_prerace

Modely vozidel

Asi nejatraktivnější doplňky do BeamNG Drive jsou auta. Velká, malá, rychlá, těžká…hlavně ale realistická. Ke stažení jich už teď je obrovské množství a další přibývají.

Lamborghini Aventador

Nástupce legendárního Lamborghini Murciélago vyjel na silnice ke konci roku 2011, kde opět dokazuje, proč je tahle italská značka tak obdivovaná milovníky automobilů na celém světě. Z nuly na sto zvládne pod 3 vteřiny a maximální rychlost 350 km/h.

Aventador pro BeamNG stahujte ZDE

Subaru Impreza WRX STI

Populární sportovní Subaru ve verzi WRX STI už dokáže pořádně rozproudit adrenalin v řidičových žilách. Od nás si můžete stáhnout model z roku 2011.

Imprezu pro BeamNG stahujte ZDE

Mitsubishi Lancer Evo X

Přímým konkurentem na závodních tratích i v srdcích motoristů je pro Imprezu krásné Mitsubishi Lancer Evolution, v tomto módu ve své nejnovější verzi s římskou číslovkou deset. Tato generace výrazně proměnila vizáž automobilu a zakulatila mnohé hrany. Stále však vypadá agresivně a rychle, což platí i pro sportovní výkony tohoto závodního krasavce.

Evo X pro BeamNG stahujte ZDE

Golf MK2 GTI

A opět tu máme legendu, tentokrát německou. VW Golf MK2 GTI sice není takové žihadlo jako auta předešlá, ale svým nezapomenutelným designem se navždy zapsal mezi nejvýraznější auta historie.

Golf MK2 pro BeamNG stahujte ZDE

Mercedes-Benz S65 AMG

Luxusní sportovní sedan od Mercedesu v úpravě AMG je prostě nádherný. Nezaměnitelný design Mercedesu se snoubí s královským výkonem, o čemž se můžete přesvědčit i v BeamNG Drive.

S65 AMG pro BeamNG stahujte ZDE

BMW M5

M5 je v modelové řadě zosobněním symbiózy luxusu a rychlosti. Není tak obrovské jako „sedmičkové“ BMW, ale už nepůsobí ani tak spartánsky (na poměry BMW) jako bavorák trojkový.

BMW M5 pro BeamNG stahujte ZDE

Módy

V této části článku vás seznámíme se třemi módy, které do hry přidávají něco zajímavého (a jiného, než jen auta).

Rampa

Rampa. Co dodat? Snad jen to, že si ji můžete umístit kamkoliv, abyste se mohli dostatečně vyblbnout a vyzkoušet, co auta (ne)vydrží.

Rampu pro BeamNG stahujte ZDE

Zvuky motorů

Realističtější zvuky motorů dokážou pořádně zvednout zábavnost závodní hry. Tou zatím BeamNG Drive není, ale závodění bude součástí některého z v blízké budoucnosti uvedených patchů.

Zvuky motorů pro BeamNG stahujte ZDE

Katapult

Stejně jako s rampou, je to i s katapultem. Musíme si zvyknout na to, že BeamNG Drive nahrává vylomeninám, které mají za svůj hlavní účel nápaditou destrukci. Katapult toto rozhodně splňuje.

Katapult pro BeamNG stahujte ZDE

Mapy

Rozmanité mapy jsou kořením každého simulátoru a díky šikovným uživatelům si jich do BeamNG můžete už nacpat opravdu hodně. My vám nabízíme jen drobnou ochutnávku v podobě trojice povedených map.

Kaňon

Všude rudo, vysoké skály a naopak hluboké propasti, prostě typický Grand Canyon, který je pro vychutnání simulátoru destrukce naprosto ideálním prostředím.

Kaňon pro BeamNG stahujte ZDE

OffroadMix

Povedená mapka pro vyznavače offroadového ježdění, které kombinuje i asfalt a různé překážky.

OffroadMix pro BeamNG stahujte ZDE

Arena

Pořádná aréna na vyřádění se nemůže BeamNG nikdy ublížit. Tahle je rovnou od bugbearu, takže kvalita zaručena.

Arenu pro BeamNG stahujte ZDE

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 10 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
veruulilinka
veruulilinka

dobrí

09.11.19 22:39 reagovat

tomáš
tomáš

chci auto Evo x pro BeamNG stahujte zdarma

29.06.16 17:03 reagovat

Doporučujeme

Nahoru