Na Twitchu se podíváte na NHL, NBA i Premier League

Streamovací platforma Twitch se chystá na velké sportovní věci. Její mateřská společnost Amazon již několik měsíců testovala zkušební přenos sportovních přenosů a aktuálně jsme se dočkali spuštění nového kanálu s názvem twitchsports. Jak již název prozrazuje, půjde o místo, kde si fanoušci a sledující budou moci prohlédnout sportovní přenosy z celého světa a z různých sportů!

Kromě tradičních streamů her (a jiných zajímavých věcí) si tak Twitch láká na své stránky i fanoušky jiných sportů - Amazon v současnosti vlastní práva na přenosy hokejové NHL, válečníků v UFC i basketbalové NBA. Jedním z největších lákadel pro evropského a českého/slovenského diváka budou zápasy Premier League. K tomu připočtěte Ligu mistrů, kterou na Twitch také uvidíme, a najednou tu máme na výběr poměrně široké spektrum sportů.

Twitch mobilní aplikace ke stažení

Nedávno proběhl vůbec první sportovní přenos z Premier League na Twitch - konkrétně šlo o zápas Crystal Palace vs. Burnley. Není to sice nejsledovanější derby, ale na začátek postačilo. K tomuto zápasu se zatím mohli dostat pouze diváci v UK, ale do budoucna bychom měli mít přístup k zápasům i my, a tedy ostatní Evropa.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 4
Hlasováno: 2 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru