Návod jak hrát Pixwords i na počítači

Některé mobilní hry jsou tak povedené, že se dočkají předělávky na obrazovky počítačů. Ale proč čekat, až se tvůrci uráčí vám tenhle komfort poskytnout, když si můžete bez problémů zahrát svůj oblíbený titul na PC už dnes? Ideální jsou na ovládání nenáročné hry, a proto se dnes zaměříme na spuštění hry Pixwords přes emulátor Androidu Bluestacks. Je to naprosto jednoduché!

Pro fanoušky Pixwords jsme připravili i obsáhlou nápovědu!

  1. Stáhněte si Bluestacks
  2. Nainstalujte si Bluestacks
  3. Spusťte Bluestacks
  4. Přihlaste se do svého Google účtu (stejně jako na telefonu nebo tabletu s Androidem)
  5. Pokud Google účet nemáte, založte si ho
  6. Stáhněte si v Bluestacks hru Pixwords
  7. Hru můžete po instalaci spouštět i ze složky „Apps“, která se vám vytvořila na Ploše.

Obdobně můžete instalovat i jiné hry a aplikace, ale u některých budete mít potíže s ovládáním, protože třeba multitouch jednoduše s myší nenapodobíte.

Samotná instalace Bluestacks je velmi jednoduchá, po stažení instalačního souboru budete muset ještě čekat, než si instalátor stáhne vše ostatní, což je necelých 200 MB. Přeci jenom jde vlastně o emulaci celého mobilního operačního systému, takže pár megabajtový download nemůže stačit.

Instalace neskrývá žádnou zradu, žádnou zaškrtávací volbu, ve které se zavazujete k dárcovství orgánů do roka a do dne, ani k tomu jedinému ještě horšímu, co se vám při instalaci programů na PC může stát, tedy vložení toolbaru do internetového prohlížeč. Problém nastane až při používání aplikace, která vás po nějaké době vyzve k placení (2 dolary měsíčně), nebo k instalaci sponzorovaných aplikací. Vzhledem k tomu, že jde pouze o „android na PC“, tak doporučujeme instalaci aplikací zkousnout – jinak bychom vám pravděpodobně takové počínání nedoporučili.

Nemáte-li Google účet (email u služby @gmail.com), budete si ho muset založit, jinak vám nepůjdou stahovat hry a aplikace z Obchodu Google Play. Pakliže ale už mobil nebo tablet s Androidem máte, nebude pro vás přihlášení v Bluestacks žádnou novotou, ostatně celé prostředí na Androidu běží, byť hlavně menu nevypadá jako nic, s čím se v mobilech setkáváte.

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Průměrné hodnocení: 5
Hlasováno: 1 krát

Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.
Libuše Lejsková
Libuše Lejsková

Na obrázku je Schwarzenegger je to napsané i v nápovědě ale nejsou k dispozici správná písmena

11.11.17 14:24 reagovat

Nejčtenejší články

Pixwords nápověda 3. díl

225432 přečteno

Doporučujeme

Nahoru