Nejlepší hry a herní trailery z E3 2017

Herní konference E3 (Electronic Entertainment Expo) přivezla do Los Angeles to nejlepší z nejlepšího. Největší vývojářská studia a vydavatelé se zde každoročně snaží ukázat, na čem pracují, případně co brzy vydají. E3 2017 pak rozhodně stála za vidění. Nový Wolfenstein, Uncharted, Battlefront a mnoho dalšího.

Wolfenstein II: The New Colossus

Série Wolfenstein si vydobyla své místo na výsluní zejména dílem Wolfenstein 3D. Sláva ještě vzrostla díky legendárnímu Return to Castle Wolfenstein, případně multiplayerovému Wolfenstein: Enemy Territory. Do série se pak dílem z roku 2009 vložilo studio Raven Software (primárně Call of Duty) a následně se již začala psát novodobá historie a jakýsi reboot značky Wolfenstein. Wolfenstein: The New Order znamenal komerční i kritický úspěch, na který navázal samostatně hratelný datadisk Wolfenstein: The Old Blood. Zmíněné dva díly a hlavně novinku Wolfenstein II: The New Colossus už má pevně pod palcem Bethesda Softworks a vývojáři z MachineGames. Ostatně mrkněte na opravdu povedený (i když možná zbytečně roztáhlý trailer).

Anthem

Anthem (vývojář BioWare – Star Wars, Mass Effect) se stal hodně velkým překvapením. Kooperační akce s možností létání, bojové obleky, které připomínají odlehčené titány z Titanfall a mnoho dalšího. Ostatně posuďte sami.

Metro Exodus

Série Metro spadá do podobné kategorie jako Wolfenstein. Vydání Metra 2033 se stalo herní událostí, na kterou pak stejně úspěšně navázal druhý díl Metro: Last Light. Třetí (a s největší pravděpodobností ne poslední) díl navazuje na ukončení dílu druhého. Základem všech her se pak staly knihy od ruského autora Dmitrye Glukhovského.

Mount & Blade II: Bannerlord

Další z příspěvků do oblíbené a kritiky pozitivně hodnocené herní série. Oproti předchozím Mount & Blade dílům dochází k signifikantnímu posunu v grafické stránce hry a Bannerlord tak s největší pravděpodobností přinese nejenom dokonalý herní zážitek po stránce taktické a strategické, ale i svým vzhledem.

Kingdom Come: Deliverance

Jak jsme již psali v článku KCD oznámilo datum vydání – česká pecka Kingdom Come: Deliverance se skutečně blíží do finále. V traileru pojmenovaném Rex, Familia et Ultio (Král, rodina a pomsta) se opět ukazuje kousek z příběhu a diváci mohou nakouknout i do bitvy.

Star Wars Battlefront 2

Electronic Arts v roce 2015 obnovilo herní sérii SW Battlefront a hráče pozvalo do velkolepé multiplayerové akce ze SW univerza. Známé postavy, legendární lokace a spousta tradičních zbraní. Star Wars Battlefront 2 na toto všechno naváže a přidá spoustu dalšího. Na traileru opět zaujme zejména skvělé grafické zpracování.

Uncharted: The Lost Legacy

Dobrodružná série Uncharted se dočká přídavku. Půjde o samostatné rozšíření herní série o akčním hledači pokladů a ztracených měst. V hlavní roli se ale neobjeví Nathan „Nate“ Drake. Místo něj bude hráč ovládat Chloe Frazer – starou známou z dílu Uncharted 2: Among Thieves.

Malá poznámka – série Uncharted bude pochopitelně k dispozici pouze pro majitele konzolí PlayStation.

Call of Duty: WW2

Akční série Call of Duty se od čistě válečné akce posunula již hodně dávno. Nedlouho po tomto posunu však hráči začali volat po návratu ke klasické válečné vřavě druhé, případně první světové války. K první světové se vloni vrátil konkurenční Battlefield 1 (za tento krok byl oceněn obrovským mediálním prostorem a láskou fanoušků) a Call of Duty se tak letos vrací k milované druhé světové. 

Zaujal vás článek? Ohodnoťte ho!


Přidávat komentáre mohou pouze přihlášení užívatelé.

Doporučujeme

Nahoru